تست همراه اول

سرویس خبر
7 آذر 1395 ساعت 12:25
10 نظر

 

اکنون مناسب‌ترین زمان برای تهیه گیفت کارت و خرید اپلیکیشن است

اپلیکیشن‌های معرکه متعددی برای گوشی‌های هوشمند وجود دارند که رایگان نیستند و خرید آنها برای کاربران زیاد آب می‌خورد. اگر قصد خرید اپلیکیشن پولی دارید، اکنون بهترین زمان برای خرید گیفت کارت است چون می‌توانید با تخفیف خوبی آنها را مادام العمر داشته باشید.

اگر مدت‌هاست قصد خرید یک اپلیکشن پولی را دارید یا می‌خواهید اشتراک یک سرویس اینترنتی را خریداری کنید، اکنون بهترین زمان برای این کار است.

استفاده از گیفت کارت‌ها آسان‌ترین و مناسب‌ترین راه برای خرید اپلیکیشن‌های پولی اندروید، آی‌او‌اس و ویندوز یا اشتراک سرویس‌های اینترنتی است؛ مخصوصا برای ما که در ایران با تحریم و مشکل دسترسی به کارت‌های اعتباری ارزی روبه‌رو هستیم.

با آغاز ماه دسامبر و شروع تعطیلات پایان سال، بسیاری از اپلیکیشن‌های پولی و سرویس‌های اینترنتی به کاربران تخفیفات ویژه‌ای می‌دهند که در خرید آنها نباید شک کرد. این تخفیفات معمولا از Black Friday و Cyber Monday آغاز می‎شوند و تا آغاز سال نو میلادی ادامه خواهند داشت. در این مدت مثلا اپ‌های گران قیمت 4-5 دلاری تا 80 درصد تخفیف می‌خورند و بعضی از سرویس‌های اینترنتی به شما اشتراک رایگان اضافه پیشنهاد می‌کنند به همین دلیل خرج کردن گیفت کارت نسبت به سایر ماه‌های سال مقرون به صرفه‌تر خواهد بود و با پول آن می‌توانید اپ‌های بیشتری خریداری کنید.

توجه داشته باشید که گیفت کارت مورد نیاز خود را از سایت‌های معتبر که به نماد اعتماد الکترونیکی یا ای‌نماد مجهزند تهیه کنید. همچنین دقت کنید گیفت کارت بایستی متناسب با کشوری باشد که اکانت گوگل یا اپل شما روی آن تنظیم شده است. به عنوان مثال اگر اپل آی‌دی خود را با آدرس آمریکا ساخته‌اید فقط می‌توانید از گیفت کارت مخصوص اپ استور آمریکا استفاده کنید. سایت‌هایی که اقدام به فروش گیفت کارت می‌کنند معمولا ذکر می‌کنند که آن گیفت کارت در اپ استور کدام کشور قابل استفاده است.

در صورتی که نمی‌دانید چگونه از گیفت‌کارت اپل، گیفت کارت گوگل پلی یا گیفت کارت ویندوز استور باید استفاده کنید در این راهنما مراحل انجام دادن آن را گام به گام توضیح داده‌ایم.  7 آذر 1395
10 نظر
4.82
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری