سرویس خبر
2 آذر 1395 ساعت 15:58
48 نظر

تقلید دیگر نسل هفتم ستاره کهکشانی!

آیا سامسونگ Galaxy S7 را با رنگ جدید Glossy Black روانه بازار می‌کند؟

به نظر می‌رسد سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای عرضه رنگ جدید مشکی براق برای دو پرچمدار اس ۷ و اس ۷ اج است. در ادامه برای آگاهی از حقیقت این جریان با ما همراه باشید...

امسال سامسونگ ضرر و زیان‌های بی‌سابقه‌ای برای انفجار و جمع‌آوری کامل گلکسی نوت ۷ متحول شد. این موضوع باعث شده تا این شرکت کره‌ای به این فکر بیافتد تا تمرکز بیشتری را روی پرچمداران فعلی سری S یعنی Galaxy S7 و S7 edge بگذارد. برای مثال چندی پیش شاهد عرضه اس ۷ اج با رنگ آبی مرجانی (میراث نوت ۷) بودیم.

اکنون گزارشی از سوی The Korea Herald منتشر شده است مبنی بر این‌ که سامسونگ برای جذب بیشتر خریداران قصد دارد گلکسی اس ۷ را با رنگ جدید مشکی براق به بازار بفرستد و این موضوع تا اوایل ماه آینده میلادی اتفاق خواهد افتاد. رنگ جدید اس ۷ به احتمال زیاد Glossy Black نام خواهد گرفت و ظاهری مشابه به آیفون ۷ نسخه جت بلک دارد. این منبع کره‌ای اعلام کرده عرضه نسخه مشکی براق گلکسی اس ۷ سود زیادی را برای سامسونگ به ارمغان خواهد آورد. این موضموع چندان بعید به نظر نمی‌رسد چرا که رنگ جدید آبی مرجانی گلکسی اس ۷ توانسته فروش بسیار خوبی داشته باشد و مورد استقبال قرار بگیرد. آمارها نشان می‌دهد گلکسی اس ۷ با رنگ آبی مرجانی توانسته فروش ۱۱ هزار تعداد در روز را از تاریخ ۱۱ نوامبر داشته باشد در حالیکه فروش آیفون ۷ در هفته‌های اخیر تا حدود ۱۰ هزار تعداد در روز کاهش یافته است.

این اقدام سامسونگ را می‌توان به نوعی تقلید و کپی‌برداری از اپل قلمداد کرد. نظر شما در این‌باره چیست؟

نظر خود را با ما و دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید.  2 آذر 1395
48 نظر
4.62
  34 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری