تست همراه اول

سرویس خبر
11 آبان 1395 ساعت 12:49
38 نظر

مشاور خرید

آیفون 7 را با این نوع بسته‌بندی از بازار تهیه کنید

در ادامه با ما همراه باشید تا روش تشخیص بسته‌بندی اصلی آیفون‌های جدید را به شما آموزش دهیم.

امسال همانند سال‌های گذشته اپل توانست فروش خوبی برای آیفون‌های جدید رقم بزند. در بازار کشورمان نیز همین اتفاق افتاد و با این که هنوز آیفون‌های جدید به ثبات قیمت خود نرسیده‌اند، شاهد فروش گسترده آنها در سطح شهر هستیم. توجه داشته باشید قیمت آیفون‌ ۷ و ۷ پلاس را، در تمامی رنگ‌ها و ظرفیت‌ها، می‌توانید از صفحه گوشی‌ها مشاهده کنید، که روزانه به‌روزرسانی می‌شود، و با استفاده از نمودار نیز می‌توانید قیمت‌ها را نسبت به روز‌های گذشته بسنجید.

اما در این مطلب #مشاورخرید قصد داریم یکی از مهم‌ترین نکته‌های قبل از خرید آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را به شما به خلاصه‌ترین روش آموزش دهیم.

اپل از روش جدید بسته‌بندی پلاستیکی جعبه برای آیفون‌های جدید استفاده کرده است که نمونه مشابه آن را در پلمپ بسته‌بندی محصولات دیگر این شرکت نظیر iMac دیده بودیم. توجه داشته باشید آیفون جدیدی که قصد خریدش را دارید باید حتما این نوع بسته‌بندی را داشته باشد و محل باز شدن آن با پلاستیک بیرون‌زده با نشانگر فلش سبز رنگ مشخص باشد.

چنانچه آیفون ۷ / ۷ پلاس را با بسته‌بندی همانند آیفون‌های نسل گذشته دیدید، به هیچ عنوان آن را خریداری نکنید.

به نظر می‌رسد یکی از دلایل استفاده از بسته‌بندی جدید در آیفون ۷ جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی باشد. هرچند که به طور قطع نمی‌توان گفت که بسته‌بندی جدید قابل کپی کردن نیست، مسلما تولید آن نسبت به بسته‌بندی آیفون‌های قبلی برای فروشندگان غیررسمی هزینه بیشتری دارد.

نظر خود را با دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری