تست همراه اول

سرویس خبر
3 آبان 1395 ساعت 10:22
9 نظر

 

قابلیت تماس تصویری به واتس‌اپ افزوده شد

این روزها پیام‌رسان‌ها مانند قارچ در مارکت‌های مختلف رشد می‌کنند اما همچنان تعداد محدودی از آن‌ها اکثریت کاربران را به خود اختصاص داده‌اند. یکی از محبوب‌ترین‌ها واتس‌اپ است که همیشه در حال بروزرسانی امکانات اپلیکیشن‌اش است. در آینده‌ای نزدیک نیز امکان برقراری تماس تصویری در این اپ ایجاد می‌شود.

اپلیکیشن واتس‌اپ یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های حال حاضر است که نزدیک به یک میلیارد کاربر دارد. این اپ طی دوره‌های مختلف تکامل یافته است و حالا مدتی پس از افزودن امکان برقراری تماس صوتی، ایجاد تماس تصویری نیز برای کاربران مقدور می‌شود. پیش از این هم شایعات مختلفی درباره تاریخ رونمایی از این قابلیت مطرح شده بود اما این‌بار ظاهرا قضیه جدی است.

هم‌اکنون کاربرانی که از گوشی‌های ویندوزفون استفاده می‌کنند به قابلیت تماس تصویری دسترسی دارند. البته باید نسخه بتا را دانلود کنند یا این‌که در پروژه مصرف‌کنندگان نسخه بتا شرکت نمایند. این‌که ویندوزفون پیش از اندروید و آی‌او‌اس به این ویژگی دست یافته هم در نوع خود جالب است. احتمالا چون تماس تصویری فعلا مراحل آزمایشی را طی می‌کند و کاربران ویندوزفون بسیار کمتر از دو سیستم‌عامل دیگر هستند، کنترل برنامه و مقابله با باگ‌های احتمالی برای واتس‌اپ راحت‌تر خواهد بود.

تنها مشکلی که الان وجود دارد این است که هنوز حتی تاریخ احتمالی عرضه این نسخه برای اندروید و آی‌او‌اس مشخص نشده است. ظاهرا نسخه بتا هم برای دیگر سیستم‌عامل‌ها عرضه نمی‌شود تا امتحان خود را در ویندوزفون پس دهد. کاربران ویندوزفون هم به این نکته دقت داشته باشند برای برقراری تماس تصویری نه تنها خودتان بلکه نفر مخاطب هم باید گوشی ویندوزی داشته باشد.

همان‌طور که می‌دانید واتس‌اپ یک اپلیکیشن فوق‌العاده بزرگ است که قابلیت تماس صوتی‌اش توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. در صورتی که تماس تصویری هم مانند تماس صوتی باکیفیت باشد می‌تواند برای اپلیکیشن‌هایی نظیر Google Duo و اسکایپ مشکل‌ساز شود.

نظر شما درباره این اپلیکیشن چیست؟ به نظر شما علت محبوبیت واتس‌اپ چیست؟ چرا ایرانی‌ها بر خلاف بقیه مردم دنیا از تلگرام به عنوان رقیب واتس‌اپ استقبال بی‌نظیری کردند؟ کدام ویژگی تلگرام می‌تواند شما را نسبت به واتس‌اپ دلسرد کند؟نظرات کاربران

در حال بارگذاری