تست همراه اول

سرویس خبر
22 مهر 1395 ساعت 14:16
79 نظر

 

تلاش سامسونگ برای جبران خسارت سنگین گلکسی نوت 7

شرکت سامسونگ تصمیم گرفته است برای جبران خسارت‌های ناشی از شکست گلکسی نوت 7 به سراغ فروش بیشتر گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 edge برود که هنوز هم جزو قدرتمند‌ترین گوشی‌های بازارند.

بعد از معرفی گلکسی نوت۷ در مرداد ماه با آن ظاهر زیبا و مشخصات وسوسه‌‌برانگیز، با توجه به پیش‌فروش این گوشی، اکثر افراد پیش‌بینی می‌کردند که میزان فروش این گوشی چندین رکورد فروش را جابجا خواهد کرد و حداقل میزان فروشش از اجداد خود بالاتر خواهد رفت. اما ناگهان صدای یک انفجار سامسونگ را از این رویای شیرین بیدار کرد. سامسونگ هنوز هوشیار نشده بود که چندین انفجار پشت سر هم سقف آرزوهایش را به طور کامل خراب کرد. میزان انفجارها و خسارت‌های به بار آمده به حدی زیاد شد که سامسونگ را مجبور به فراخوان جمع‌آوری کرد. سامسونگ گوشی‌های سری اول تولید خود را جمع‌آوری می‌کرد و نسخه‌های جدید‌تری به جای آن‌ها به فروش می‌رساند، تا اینکه انفجارهای پیاپی سری جدید، تیر خلاص را بر پیکر بی‌جان گلکسی نوت۷ زد و سامسونگ رسما جمع‌آوری و عدم فروش گوشی گلکسی نوت۷ را اعلام کرد.

با اینکه فروش گلکسی نوت۷ می‌توانست میزان سود‌دهی شرکت سامسونگ را تا حد زیادی بالا ببرد، این اتفاق بی‌سابقه باعث خسارتی سنگین و میلیون دلاری برای این شرکت کره‌ای شد. سامسونگ اما تصمیم گرفته تا از این گرداب و بحران به هر روشی که شده نجات پیدا کند و حالا برای جبران این خسارت دست به دامان پرچمداران سری Galaxy S خود شده است. گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 edge هنوز هم جزو قدرتمند‌ترین گوشی‌های بازارند و بجز موارد جزئی و قلم لمسی تفاوت چشمگیری با گلکسی نوت۷ ندارند. سامسونگ با تزریق بودجه تبلیغاتی و بسته‌های پیشنهادی برای این دو گوشی قصد دارد با فروش بیشتر آنها بخشی از خسارت سنگین خود را جبران کند. در کنار این دو گوشی، سامسونگ برنامه ویژه‌ای برای فروش گوشی‌های میان‌رده خود مانند Galaxy A8‌ تدارک دیده است.

با توجه به محبوبیت و قدرت گوشی‌های Galaxy S7 و Galaxy S7 edge و تایید این خبر از سمت سامسونگ که تا اسفند ماه خبری از Galaxy S8 نیست، احتمال دارد که طرفداران این شرکت کره‌ای باز هم نسبت به خرید این گوشی‌ها ترغیب شوند. پیش‌بینی شما چیست؟  22 مهر 1395
79 نظر
3.38
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری