تست همراه اول

سرویس خبر
19 مهر 1395 ساعت 15:42
22 نظر

 

تصاویری از ساعت هوشمند HTC منتشر شد

طرفداران اچ تی سی مدت‌هاست که در انتظار ساعت هوشمند این کمپانی هستند. تصاویری از این ساعت، که با اسم کد Halfbeak شناخته می‌شود، منتشر شده و لوگوی یک برند ورزشی معروف نیز روی آن دیده می‌شود.

کمپانی تایوانی HTC مدت‌هاست که اندیشه ساخت ساعت هوشمند را در سر می‌پروراند. شایعات و اخبار این ساعت تاکنون با نام Halfbeak در رسانه‌ها منتشر می‌شد و حالا سرانجام تصاویری از ساعت به بیرون درز پیدا کرده است.

زمان دقیق ورود این ساعت به بازار هنوز مشخص نیست و از قیمت احتمالی آن نیز سخنی به میان نیامده است. اما تصاویر این ساعت یک نکته جالب را در موردش فاش می‌کند. همان طور که می‌بینید، در پشت ساعت و همچنین جلو آن لوگوی برند ورزشی Under Armor دیده می‌شود که نشان‌دهنده همکاری این شرکت با اچ‌تی‌سی در ساخت این ساعت هوشمند است.

احتمالا اچ‌تی‌سی بر کنترل فعالیت‌های ورزشی توسط این ساعت بسیار تمرکز کرده و مستقیما از یک برند باسابقه ورزشی برای آن کمک گرفته است.

در این عکس‌ها سنسور اندازه‌گیری ضربان قلب در پشت ساعت دیده می‌شود. همچنین صفحه نمایش آن کاملا دایره‌ای است و با سیستم عامل Android Wear عرضه می‌شود.

اینکه چرا اچ‌تی‌سی با این تاخیر طولانی قصد ورود به بازار ساعت‌های هوشمند را کرده جای سوال دارد. با وجود قدرت‌نمایی برندهایی همچون اپل و سامسونگ در این بازار، فکر می‌کنید اچ‌تی‌سی می‌تواند در فروش ساعت هوشمند موفق باشد؟  19 مهر 1395
22 نظر
3.67
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری