جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
11 مهر 1395 ساعت 16:49
37 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: کاربران جی‌اس‌ام رای به خرید آیفون 7 و 7 پلاس دادند

در نظرسنجی جی‌اس‌ام از کاربران، بیش از 52 درصد به خرید iPhone 7 و iPhone 7 Plus رای دادند.

پس از شایعات و سروصدای فراوان بالاخره اپل آیفون‌های جدید خود را رونمایی کرد و این گوشی‌ها اکنون وارد بازار شده‌اند. اگرچه آیفون 7 و 7 پلاس اپل ظاهری تقریبا مشابه نسل قبلی دارد، اپل با حذف خط آنتن از پشت گوشی و همچنین اضافه کردن رنگ زیبای جت بلک سعی کرده طرفداران خود را به خرید نسل جدید این گوشی تشویق کند.

اما ویژگی‌های افزوده‌شده به آیفون تنها به ظاهر آن محدود نمی‌شود. این گوشی‌ها با داشتن گواهینامه IP67 ضدآب شده‌اند و نسبت به نفوذ آب مقاوم‌اند. یکی دیگر از تغییرات مهم در آیفون‌های امسال اپل بهبود دوربین این گوشی‌هاست: آیفون 7 اپل اکنون به لرزشگیر اپتیکی تصویر مجهز شده و آیفون 7 پلاس هم از دوربین دوگانه بهره می‌برد.

برای آشنایی کامل با تغییرات این آیفون‌ها می‌توانید بررسی آیفون 7 پلاس اپل را مطالعه کنید.

در روزهای گذشته از خوانندگان عزیز جی‌اس‌ام در مورد آیفون‌های جدید نظرسنجی کردیم تا ببینیم آیا تغییرات این آیفون‌ها برای دوستدارانشان راضی‌کننده بوده است یا خیر.

در نظرسنجی جی‌اس‌ام حدود 7 هزار نفر شرکت کردند که اکثر آنها به خرید آیفون‌های جدید اپل رای دادند. 52.6 درصد از شرکت‌کنندگان نظرسنجی گفته‌اند که آیفون 7 و 7 پلاس اپل در سبد خرید آنها قرار دارد و البته 47.4 درصد نیز تمایلی به خرید این گوشی‌ها ندارند. اگرچه شرکت‌کننده‌ها تقریبا به نسبت برابر به خریدن و نخریدن آیفون رای داده‌اند، به هر حال افراد بیشتری در صف خریداران قرار گرفته‌اند.

نظر شما چیست؟ آیا این گوشی‌ها را خریداری می‌کنید؟  11 مهر 1395
37 نظر
3.88
  40 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری