تست همراه اول

سرویس خبر
4 مهر 1395 ساعت 14:03
19 نظر

 

تاریخ انتشار اندروید 7 برای گوشی‌های سونی مشخص شد

به تازگی سندی از شرکت سونی به بیرون درز کرده است که زمانبندی انتشار اندروید 7 برای گوشی‌های منتخب این شرکت را مشخص می‌کند.

پس از انتشار نسخه نهایی اندروید 7، سونی جزو اولین شرکت‌هایی بود که فهرست دستگاه‌های منتخب خود را برای به‌روزرسانی به این نسخه اعلام کرد. اکسپریا زد 5، زد 5 کامپکت، زد 5 پریمیوم، زد 3 پلاس، اکسپریا ایکس، ایکس ای، ایکس پرفورمنس، ایکس ای اولترا و اکسپریا ایکس زد نام گوشی‌هایی است که جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید را رسما دریافت می‌کنند.

درحالی که سونی تاریخ این به‌روزرسانی اعلام نکرده است سندی از نقشه راه آپدیت اندروید نوقا فاش شده است که زمانبندی آپدیت این گوشی‌ها را تقریبا مشخص می‌کند. بر این اساس گوشی‌های Xperia XZ و Xperia X Performance اولین گوشی‌های سونی هستند که در ماه اکتبر به اندروید 7 آپدیت می‌‎شوند. سپس نوبت به Xperia X و X Compact می‌رسد تا در حوالی ماه نوامبر آپدیت جدید را دریافت کنند.

دارندگان گوشی‌های خانواده Xperia Z5 و Xperia Z3+ و تبلت Xperia Z4 باید منتشر اندروید 7 در ماه دسامبر باشند و Xperia XA و XA Ultra آخرین دستگاه‌های این شرکت هستند که در اوایل سال 2017 به نسخه 7 اندروید آپدیت می‎شوند.

با اینکه تاریخ انتشار این به‌روزرسانی برای گوشی‌های سونی تقریبا مشخص است اما فراموش نکنید که این زمانبندی قطعی نیست و به هر دلیلی ممکن است سونی آن را تغییر دهد.  4 مهر 1395
19 نظر
4.67
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری