تست همراه اول

سرویس خبر
21 شهریور 1395 ساعت 16:14
98 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: نیمی از کاربران جی اس ام رای به خرید نوت 7 دادند!

علی رغم مشکلاتی که نوت 7 این روزها با آن دست به گریبان است، هنوز هم افراد زیادی چشم انتظار خرید این گوشی هستند. با ما همراه باشید تا از نتیجه نظرسنجی در مورد خرید نوت 7 سامسونگ آگاه شوید.

شاید زمانی که سامسونگ گوشی‌های نوت خود را روانه بازار کرد هیچ کس فکرش را نمی‌کرد که این گوشی‌ها زمانی یکی از بهترین گوشی‌های بازار شوند. حالا هر سال همه منتظرند تا ببینند غول بزرگ تکنولوژی امسال چه چیزهای جدیدی در پرچمدار سری نوت قرار داده است.

اما اینبار سامسونگ نتوانست آنطور که باید نوت 7 را روانه بازار کند و برخی از نسخه‌های این گوشی با مشکلاتی مواجه شده‌اند؛ مشکلاتی از قبیل افتادن خط و خش روی نمایشگر گوشی، گیر کردن قلم در آن و یا منفجر شدن این گوشی که باعث شده این شرکت برخی گوشی‌های نوت 7 را از بازار جمع‌آوری کند.

با این حال، به نظر می رسد این گوشی هنوز هم طرفداران پرو پا قرصی دارد. در روزهای گذشته در مورد خرید این گوشی از کاربران جی‌اس‌ام سوال کردیم. در این نظر سنجی حدود 6000 نفر شرکت کردند و نیمی از آنها رای به خرید نوت 7 دادند. در میان نیمه دیگر شرکت کنندگان در نظرسنجی، حدود 32 درصد گفته‌اند که ترجیح می‌دهند به سراغ برندهای دیگر برای خرید فبلت بروند و 18 درصد نیز مایلند در انتظار نسل جدید این فبلت قدرتمند بمانند.

بدون تردید نوت 7 سامسونگ نیز همچون نسل‌های قبلی این گوشی عملکردی فوق‌العاده دارد و با برطرف شدن مشکلاتش می‌تواند رقیبی جدی برای سایر فبلت‌های بازار باشد.نظرات کاربران

در حال بارگذاری