تست همراه اول

سرویس خبر
20 شهریور 1395 ساعت 16:20
24 نظر

 

تعویض‌کنندگان Note 7 یک گوشی سری J امانت می‌گیرند

سامسونگ به تعویض‌کنندگان گلکسی نوت 7 در بعضی کشورها این امکان را داده است تا در مدتی که گوشی آنها دست سامسونگ است یکی از گوشی‌های سری Galaxy J این شرکت را امانت بگیرند و استفاده کنند.

صدای انفجار Galaxy Note7 آنقدر بلند بود که کسی نمی‌تواند آن را انکار کند. پس از هیاهویی که آتش گرفتن فبلت جدید سامسونگ در اینترنت به راه انداخت، مسئولان این شرکت از خریداران خواستند تا گلکسی نوت7 خود را برای تعویض یا مرجوع کردن به نمایندگی‌های سامسونگ تحویل دهند.

البته سامسونگ برای خریداران بعضی کشورها امتیاز ویژه‌ای قائل شده است. به طور مثال، خریداران آمریکایی این امکان را دارند که در طول مدتی که گوشی‌ آنها برای تعویض در دست سامسونگ است یک گوشی از سری Galayx J را از اپراتور خود امانت بگیرند و از آن استفاده کنند.

گزینه دومی که پیش روی کاربران قرار دارد تعویض گلکسی نوت7 با Galaxy S7 یا Galaxy S7 edge است که مابه التفاوت آن را نیز سامسونگ بازمی‌گرداند. همچنین این شرکت لازم دیده است به هریک از تعویض‌کنندگان Note7 مبلغ 25 دلار به صورت گیفت کارت یا اعتبار خرید پرداخت نماید.

شایان ذکر است خریداران ایرانی Galaxy Note7 نیز می‌توانند، همچون دیگر کشورها، گوشی خود را برای تعویض یا مرجوع کردن به نمایندگی‌های این شرکت در سراسر ایران تحویل دهند و نگران رخ دادن حادثه نباشند.  20 شهریور 1395
24 نظر
5.00
  7 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری