تست همراه اول

سرویس خبر
20 شهریور 1395 ساعت 13:07
90 نظر

 

سامسونگ بعد از آتش‌گرفتن گوشی‌اش مجرم شناخته شد

هر روز که می‌گذرد اخبار آتش‌گرفتن گوشی‌ها داغ‌تر می‌شود. این‌بار یکی از کاربران ساکن ایالات متحده با چنین مشکلی مواجه شده است. این شخص، که کارگر ساختمانی است، بعد از آتش‌سوزی گلکسی اس 7 اج به بیمارستان منتقل شده و از سامسونگ شکایت کرده است.

سامسونگ پس از معرفی گلکسی نوت7روزهای کابوس‌واری را سپری می‌کند. از طرفی تحویل 400 هزار نوت7 که از قبل به اپراتورهای کره‌ای پیش‌فروش شده‌اند با تاخیر مواجه شده است و از سویی نقص باتری و پورت USB-C کار دست این غول کره‌ای داده است. از نوت7 که بگذریم، گلکسی اس7 اج هم بیکار نمانده و دردسر جدیدی برای سامسونگ به وجود آورده است. انفجاری که اخیرا رخ داده مربوط به این گوشی می‌شود که در ادامه ابعاد ماجرا را بررسی می‌کنیم. با جی‌اس‌ام همراه باشید.

اوایل همین ماه بود که خبر انفجار یک گلکسی اس7 اج منتشر شد. این گوشی به شارژر وصل بود که نقص باتری موجب آتش‌‌سوزی شد. کمپانی‌ها معمولا مقصر این حوادث را کابل‌ها و آداپتورهای تقلبی معرفی می‌کنند، اما صاحب این گوشی مدعی است که از شارژر اوریجینال گوشی استفاده کرده است. این تنها اس7 اج نیست که اخیرا آتش گرفته، بلکه نمونه دیگری در نیوجرسی امریکا نیز برای صاحب خود مشکل‌ساز شده است. در شکایتی که دنیل رامیرز تقدیم دادگاه کرده آمده است:

گوشی را از فروشگاه‌های Best Buy حدودا 7 ماه پیش خریداری کرده بودم. در حالی که سرگرم کار خود بودم گوشی خود به خود در جیبم شعله‌ور شد.

دنیل اکنون از سوختگی درجه 2 و 3 رنج می‌برد و با وجود جراحی پلاستیک تا آخر عمرش باید جای سوختگی را روی پایش تحمل کند. این اولین‌بار است که یکی از کاربران شکایت می‌کند و کمپانی سامسونگ نیز در دادگاه مجرم شناخته می‌شود. تصاویر این حادثه بسیار دلخراش است و به همین دلیل در متن خبر از آن‌ها استفاده نمی‌کنیم. اگر برای دیدن آن‌ها اصرار دارید می‌توانید از این لینک اقدام کنید.

 

نظر شما درباره انفجار گوشی‌ها چیست؟ آیا این معضل گریبان‌گیر دیگر کمپانی‌ها نیز خواهد شد؟ آیا چنین حوادثی برای شما یا اطرافیانتان پیش آمده است؟ در این صورت لطفا تجربه خود را از حادثه و پاسخگویی نمایندگی‌های برندها با کاربران جی‌اس‌ام در میان بگذارید.نظرات کاربران

در حال بارگذاری