تست همراه اول

سرویس خبر
30 مرداد 1395 ساعت 13:31
39 نظر

 

عرضه گوشی‌های جدید نوکیا تا پایان 2016

یکی از مسئولان شرکت نوکیا اعلام کرده است این شرکت تا پایان سال جاری میلادی از 3 یا 4 محصول اندرویدی جدید رونمایی می‌کند که علاوه بر گوشی، تبلت را نیز شامل می‌‎شود.

«نوکیا دوباره به بازار گوشی‌ هوشمند بازگشته است»؛ خبری که چند ماه پیش بسیاری از کاربران گوشی‌های تلفن همراه و آنهایی را که خاطره خوبی از این برند افسانه‌ای دارند خوشحال کرد.
پس از رهایی نوکیا از چنگال مایکروسافت و واگذاری این برند به هلدینگ فنلاندی HMD، مسئولان این شرکت اعلام کردند اولین گوشی‌های اندرویدی جدید با برند نوکیا در سال 2016 به بازار می‌آیند. اکنون رئیس بخش منطقه چین نوکیا تایید کرده است که نوکیا تا پایان سال میلادی جاری از 3 یا 4 محصول اندرویدی جدید رونمایی می‌کند که شامل چند گوشی و تبلت است.

البته برخلاف سابق، شرکت نوکیا مستقیما در ساخت محصولاتش دخالت نمی‌کند، بلکه شرکت باتجربه Foxconn این مسئولیت را به عهده می‌گیرد و تنها از نام نوکیا روی گوشی‌ها و تبلت‌های ساخته‌شده استفاده می‌کند.
شایعات قبلی این طور گفته‌اند که نوکیا در صدد تولید دو گوشی 5 و 5.5 اینچی های‌اند است که از پردازنده اسنپ‌دراگون 820، بدنه فلزی و خاصیت ضدآب بهره می‌برند. حال باید منتظر ماند و دید این محصولات جدید می‌توانند همچون گذشته انتظار کاربران را برآورده سازند یا خیر. پیش‌بینی شما چیست؟  30 مرداد 1395
39 نظر
4.73
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری