تست همراه اول

سرویس خبر
23 مرداد 1395 ساعت 20:17
7 نظر

 

اینستاگرام کانال‌دار می‌شود!

اینستاگرام به فکر اضافه کردن قسمت جدیدی به نام Channels به اپلیکیشن خود است که به کاربران امکان دسترسی به ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده بر اساس موضوعات مختلف را می‌دهد.

در ماه‌های اخیر اینستاگرام تغییرات متعددی به خود دیده است. اگرچه در ابتدا این سرویس به عنوان محلی برای اشتراک گذاری عکس معرفی شد اما در نسخه‌های جدید آن ویژگی‌ها و امکانات مناسبی برای آپلود فیلم در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در جدیدترین تصاویری که از اپلیکشن اندروید اینستاگرام لو رفته، قسمتی به نام Channels اضافه شده است که به ویدئوها اختصاص دارد. زمانی که آیکون Channels در بخش Explore را لمس کنید 64 دسته مختلف با موضوعاتی مثل Animation ،Birds ،Cookies ،Fitness و... مشاهده می‌کنید که هر یک شامل مجموعه‌ای از ویدئوها با موضوع مرتبط است. به این ترتیب دیدن و پیدا کردن ویدئوها برای کاربران ز قبل می‌شود و به کاربران فعال اجازه می‌دهد تا ویدئوها خود را به شکل بهتری با دیگران به اشتراک بگذارند.

نظر شما در مورد اضافه شدن قسمت کانال به اینستاگرام چیست؟ فکر می‌کنید این تغییر چه تاثیری در استفاده کاربران از این سرویس بگذارد؟  23 مرداد 1395
7 نظر
5.00
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری