تست همراه اول

سرویس خبر
10 مرداد 1395 ساعت 20:00
8 نظر

 

20 نکته طلایی برای پیروزی در Clash Royale (بخش دوم)

در بخش دوم و پایانی به معرفی 10 نکته طلایی دیگر از بازی کلش رویال می‌پردازیم که استفاده از آنها می‌تواند شانس شما را برای پیروزی در مبارزات بالا ببرد.

در بخش اول نیمی از 20 نکته طلایی برای پیروزی در بازی Clash Royale را به شما معرفی کردیم. حال به سراغ 10 نکته و ترفند دیگر از این بازی می‌رویم که به کار بستن آنها نقش اساس در پیروز شدنتان خواهد داشت.

۱۱- برج‌ها را فدا کنید

اگر اوضاع بر وقف مرادتان نیست و دشمن حمله سنگینی به یکی از برج‌ها ترتیب داده، خوب است تا آن برج را فدا کنید و نیروهای خود را از راه دیگری به زمین دشمن بفرستید. به یاد داشته باشید تا زمانی که برج پادشاه سالم برای شانس برای برنده شدن وجود دارد.

 

۱۲- چشم‌تان به زمان باشد

زمان‌بندی درست عامل مهمی برای پیروزی است. وقت معمول مسابقه 3 دقیقه است که در صورت تساوی 1 دقیقه دیگر به آن اضافه می‌شود. اما از شروع دقیقه سوم، اکسیر با سرعت دو برابر تولید خواهد شد. اگر درست زمانبندی کنید می‌توانید از شتاب گرفتن تولید اکسیر برای زدن یک ضربه سنگین به حریف استفاده کنید.
همچنین اگر دیدید جان یکی از برج‌های دشمن بسیار پایین است بهتر است صبر کنید و ضربه نهایی را در ثانیه‌های پایانی بازی با یک Fireball وارد کنید.

 

۱۳- اکسیر را درست مصرف کنید

مهم است بدانید در هر حمله چه میزان اکسیر برای موفقیت نیاز است. هیچ توجیهی ندارد که نیروهای گران خود را برای از پای درآوردن نیروهای خیلی ضعیف به میدان بفرستید. با این حال باید حواستان به ایجاد ازدحام توسط نیروهای کم ارزش باشید چون در کنار هم قدرت زیادی خواهند داشت.

 

۱۴- تمرین کنید

در زیر بخش Battle Deck یک سیبل تیراندازی وجود دارد که بخش تمرینی بازی است. اگر از انتخاب درست نیروهای خود مطمئن نیستید یا می‌خواهید قدرت آنها را بسنجید، یک بازی تمرینی و دست گرمی می‌تواند دید خوبی از قدرت آنها به شما بدهد.

 

۱۵- پس از چند شکست استراحت کنید

گاهی به هر دری بزنید نمی‌توانید برنده بازی شوید. توصیه می‌شود پس از 4 یا 5 باخت پیاپی، برای چند ساعت دست از بازی کردن بکشید. پس از اندکی استراحت قطعا شانس بیشتری برای پیروزی خواهید داشت.

 

۱۶- به یک Clan بپیوندید

همچون Clash of Clans، در بازی Clash Royale نیز قبیله‌های مختلفی وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید. پیوستن به یک Clan این امکان را به شما می‌دهد تا با هم قبیله‌ای‌های خود چت کنید یا مسابقه دوستانه بدهید. اعضای قبلیه‌ها افراد سخاوتمندی هستند که می‌توانید کارت‌های مورد نیازتان را آنها درخواست کنید و سریع‌تر سطحشان را بالا ببرید.

 

۱۷- هوشمندانه پول خرج کنید

اگرچه آپگرید کارت‌ها به افزایش سطح شما در بازی منجر می‌‎شود، دلیلی ندارد بخواهید همه کارت‌ها را ارتقا دهید بلکه بهتر است آنهایی که استفاده بیشتری دارند را آپگرید کنید. پیشنهاد می‌کنیم به جای خرید صندوق به فکر خرید جم باشید تا در زمان مناسب آنها را به سکه تبدیل کنید یا با آن‌ها کارت‌های خاص مورد نیازتان را بخرید.

 

۱۸- به حداکثر رساندن صندوق‌ها

در کلش رویال صندوق‌های متفاوتی وجود دارد که بسته به نوع آنها مقدار طلا، جم و کارت‌هایی که به شما می‌دهند فرق دارد. برای بازی کردن هر صندوق نیاز به زمان است که با پرداخت جم می‌توان آن را حذف کرد ولی انجام دادن آن را توصیه نمی‌کنیم. در عوض بهتر است مرتب بازی کنید تا حداکثر صندوق‌های ممکن را به دست آورید. سپس آنها را در طول روز باز کنید و به خودتان استراحت دهید.

 

۱۹- مبارزات را مرور کنید

مرور مبارزات و پیدا کردن نقاط ضعف و قدرت می‌تواند در پیشرفت شما کمک کننده باشد. با نگاهی دوباره به بازی‌ها خود عامل شکست را پیدا کنید و از استراتژی حریفتان درس بگیرید و در بازی‌های بعدی به نفع خود استفاده کنید.

 

۲۰- با بی‌حوصلگی بازی نکنید

تمرکز داشتن در بازی نکته بسیار مهمی است پس وقتی تمرکز لازم را ندارید یا بی‌حوصله هستید هیچ‌گاه مبارزه نکنید چون نتیجه آن چیزی جز شکست نخواهد بود.

امیدواریم تا استفاده از این 20 نکته طلایی بتوانید پیروزی‌های خود را در Clash Royale بیشتر کنید. اگر شما هم نکته یا ترفندی به ذهنتان می‌رسد در کامنت‌ها آن را با ما و سایر خوانندگان به اشتراک بگذارید.  10 مرداد 1395
8 نظر
4.23
  13 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری