تست همراه اول

سرویس خبر
4 مرداد 1395 ساعت 18:47
2 نظر

 

ایکس باکس وان باز هم ارزان‌تر می‌شود

مایکروسافت در آستانه عرضه نسل جدید کنسول بازی خود با نام ایکس باکس اس، قیمت نسل قبلی آن را باز هم کاهش داد و به 249 دلار رساند.

مایکروسافت قیمت ایکس باکس وان را باز هم کاهش داد و به 249 دلار رساند. در دوماه گذشته، این سومین بار است که مایکروسافت قیمت ایکس باکس وان را کم کرده است. همان طور که می‌دانید، ایکس باس وان اس کمتر از 10 روز دیگر در دوم اوت عرضه می‌شود. قیمت ایکس باکس وان 500 گیگابایتی 249 دلار است.

کاهش قیمت کنسول بازی مایکروسافت احتمالا به علت فروش کمتر این کنسول نسبت به رقیب آن، یعنی پلی استیشن 4 سونی، است. سونی تاکنون 40 میلیون دستگاه پلی استیشن 4 فروخته، در حالی که مایکروسافت گزارشی از فروش این دیوایس اعلام نکرده است. در ماه ژانویه EA از فروش 19 میلیون ایکس باکس وان خبر داده بود.

اگرچه کاهش قیمت ایکس باکس از چند ماه پیش شروع شده است، کاهش قیمت اخیر نمی‌تواند دلیلی جز عرضه ایکس باکس جدید داشته باشد. کنسول جدید مایکروسافت 40 درصد کوچک‌تر شده و تغییرات سخت‌افزاری خوبی دارد. مایکروسافت در مورد زمان پایان دادن به عرضه ایکس باکس وان چیزی نگفته و فعلا نمی‌توان در این مورد حدسی زد.  4 مرداد 1395
2 نظر
4.71
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری