تست همراه اول

سرویس خبر
2 مرداد 1395 ساعت 14:52
7 نظر

 

معرفی نسل جدید Gorilla Glass با مقاومت بیشتر

سازنده شیشه‌های محافظ گوریلا گلس از نسل جدید این محصول با نام گوریلا گلس 5 رونمایی کرد که می‌تواند از گجت‌ها در سقوط 1.6 متری محافظت کند.

Corning، سازنده شیشه‌های محافظ گوشی تلفن همراه، به تازگی از نسل جدید شیشه‌های محافظ  Gorilla Glass رونمایی کرد. Gorilla Glass 5 نسبت به Gorilla Glass 4 مقاومت بیشتری دارد و می‌تواند دفعات بیشتری گجت‌ها را از شکستن نجات دهد.

کورنینگ در تحقیقات خود دریافته است که درصد بالایی از سقوط‌ گوشی‌ها هنگام سلفی گرفتن رخ می‌دهد و از نیمه بالایی بدن به زمین می‌افتند. بر این اساس گوریلا گلس 5 طوری ساخته شده است تا بتواند در 80 درصد سقوط‌های 1.6 متری سالم بماند و از نمایشگر گوشی محافظت کند.

صفحات محافظ گوریلا گلس در بیش از 1800 مدل مختلف از دستگاه‌های ساخته‌شده در 40 شرکت تولیدکننده استفاده می‌شود و در طول 10 سال گذشته بیش از 4.5 میلیارد دستگاه با این فناوری به فروش رفته است.
Corning اعلام کرده است اولین گوشی‌های مجهز به گوریلا گلس 5 در انتهای سال 2016 به بازار می‌آیند؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت Galaxy Note 7 و نکسوس‌های جدید گوگل اولین گوشی‌هایی باشند که از این فناوری بهره می‌برند.  2 مرداد 1395
7 نظر
3.62
  8 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری