تست همراه اول

سرویس خبر
16 تیر 1395 ساعت 17:15
7 نظر

 

مدل پایه آیفون 7 با حافظه 32 گیگابایتی عرضه می‌شود

شاید بتوان مهم‌ترین ایراد وارد به آیفون 6اس را حافظه داخلی 16 گیگابایتی برای مدل پایه دانست. در حقیقت با توجه به بالا رفتن رزولوشن دوربین و همین‌طور فیلم‌برداری 4K، حافظه داخلی 16 گیگابایتی برای آیفون بسیار کم است. اما به نظر می‌رسد اپل صدای بلند منتقدان را شنیده و قصد دارد این ایراد را در آیفون 7 برطرف کند.

بر اساس گزارشی که وال‌استریت ژورنال روز گذشته منتشر کرد، اپل بالاخره قید حافظه ۱۶ گیگابایتی را در آیفون‌های خود خواهد زد و مدل پایه آیفون ۷ با حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

البته شایان ذکر است که این اولین بار نیست می‌شنویم آیفون جدید با مدل پایه ۳۲ گیگابایتی عرضه می‌شود. اگر به یاد داشته باشید، همین شایعه هم برای آيفون ۶ و هم ۶اس مطرح شده بود، اما در نهایت این دو گوشی با مدل پایه ۱۶ گیگابایتی عرضه شدند.

از طرف دیگر دلیل خوبی برای باور کردن وجود حافظه ۳۲ گیگابایتی در آیفون ۷ وجود دارد. از آنجا که آیپدهای جدید اپل همگی در حافظه ۳۲، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی عرضه می‌شوند، انتظار داریم اپل برای هماهنگ‌تر کردن محصولات خود، آیفون ۷ را هم با همین الگو روانه بازار کند. از نظر قیمتی نیز احتمالا آیفون ۳۲ گیگابایتی هم‌قیمت آيفون‌های ۱۶ گیگابایتی کنونی خواهند بود.

در ساله‌ای گذشته بسیاری به دلیل عرضه آیفون ۱۶ گیگابایتی انتقادات تندی به اپل کرده‌اند، زیرا آیفون از کارت حافظه جانبی پشتیبانی نمی‌کند و خریدارانی که اطلاعات زیادی روی گوشی خود نگهداری می‌کنند مجبور می‌شوند با پرداخت پول بیشتر، آیفون ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایتی خریداری کنند.

در هر صورت برای مطمئن شدن از این خبر باید تا شهریورماه و معرفی آیفون‌های جدید صبر کنیم. آن‌طور که در شایعات و خبر‌ها داشتیم، آیفون ۷ از نظر ظاهری بسیار شبیه آيفون ۶اس است، ولی با وجود این تغییراتی کوچک و محسوس قابل مشاهده خواهد بود. از نظر سخت‌افزاری نیز آیفون ۷ با پردازنده جدید و دوربین‌های بهتر نسبت به ۶اس همراه خواهد بود. همچنین، همان‌طور که در اکثر شایعات خوانده‌ایم، آیفون ۷ پورت هدفون هم نخواهد داشت.

شما درباره آیفون ۷ چه فکر می‌کنید؟ به نظر شما آیا اپل می‌تواند موفقیت خود در فروش آیفون ۶ و ۶اس را با آیفون ۷ تکرار کند؟  16 تیر 1395
7 نظر
4.71
  14 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری