تست همراه اول

سرویس خبر
7 تیر 1395 ساعت 16:02
37 نظر

 

نظرسنجی: بهترین روش برای خرید گوشی از نظر شما کدام است؟

آیا شما جز افرادی هستید که خیلی سریع یک فروشگاه اینترنتی را انتخاب می‌کنید و خرید می‌کنید؟ یا تا گوشی را در مغازه در دست نگیرید آن را نمی‌خرید؟

پیشرفت گوشی‌های هوشمند باعث شده تا تقریبا هر دو سال یک بار مجبور به خرید گوشی جدید باشیم. البته برای برخی از علاقه‌مندان به فناوری، زمان خرید گوشی جدید یک سال و یا کمتر است.

پیشتر مطالبی در ارتباط با نحوه خرید گوشی و نکاتی که پیش از خرید گوشی باید به آنها توجه کنید منتشر کرده بودیم و در مورد اینکه کدام گوشی برای چه افرادی مناسب تر است، نیز انتشار سری مطالب مشاور خرید را دنبال می‌کنیم.

حالا در اینجا می‌خواهیم به سراغ بخش مهم دیگری در خرید گوشی برویم و از شما بپرسیم که از بین فروشگاه‌های آنلاین یا پاساژها و مغازه‌ها، کدامیک را برای خرید انتخاب می‌کنید. برخی از افراد، خصوصا نسل جوان، با مراجعه به فروشگاه‌های آنلاین خرید خود را انجام می‌دهند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند به پاساژها و مراکز خرید موبایل مراجعه کنند تا گوشی‌های مختلف را از نزدیک ببینند و آن را در دست بگیرند، سپس گوشی خود را با اطمینان بیشتری خریداری کنند.

به نظر می‌رسد هنوز در کشور ما، بسیاری از افراد راه دوم را انتخاب می‌کنند و ترجیح می‌دهند گوشی هوشمند خود را حضوری بخرند؛ هم برای اطمینان از پیدا کردن بهترین قیمت و هم اطمینان از سالم بودن گوشی.

شما در کدام دسته قرار دارید؟ با ما در نظرسنجی جی‌اس‌ام همراه باشید و دلایل خود را در بخش نظرات برای ما ارسال کنید. هفته آینده نتیجه این نظرسنجی را تحلیل خواهیم کرد و مزیت‌ها و معایب هر کدام از روش‌ها را شرح خواهیم داد. 
نظرات کاربران

در حال بارگذاری