تست همراه اول

سرویس خبر
6 تیر 1395 ساعت 12:12
20 نظر

 

10 عکس موبایلی زیبا از مخاطبان جی‌اس‌ام در اینستاگرام (مجموعه اول)

این تصاویر توسط دوربین گوشی‌های هوشمند کاربران جی‌اس‌ام به ثبت رسیده‌اند که واقعا زیبا و چشم‌نوازند و ثابت می‌کنند که بدون داشتن دوربین عکاسی حرفه‌ای نیز می‌توان عکس‌های فوق‌العاده‌ای گرفت.

ما در اینستاگرام جی‌اس‌ام از کاربران خواسته‌ایم تا عکس‌های زیبایی را که با گوشی‌های هوشمند خود می‌گیرند با هشتگ shot4gsm# مشخص کنند تا زیباترین آنها را در اینستاگرام بازنشر کنیم. هر هفته ده‌ها عکس زیبا به دست ما می‌رسد که به شکل فوق‌العاده‌ای سوژه‌ها را به تصویر کشیده‌اند.
در این مطلب مجموعه‌ای از تصاویر گرفته‌شده توسط کاربران جی‌اس‌ام را انتخاب کرده‌ایم تا ببینید با گوشی‎‌های هوشمند چه تصاویر زیبایی می‌توان گرفت.
شما هم می‌توانید عکس‌های زیبای خود را در اینستاگرام با هشتگ shot4gsm# مشخص کنید و مدل گوشی‌تان را بنویسید تا بهترین آن‌ها در اینستاگرام و سایت جی‌اس‌ام بازنشر شود.

amir_malekzadeh67 با گوشی Galaxy Note5

milad_shajiei با گوشی G4

mohammad_garmabi با گوشی Lumia 1020

pink_love_1370 با گوشی Galaxy S5

parsarahimzadeh با گوشی Galaxy S7 edge

_babakyeganeh_ با گوشی Galaxy S7 edge

a.m822 با گوشی software.amin                                 -                                           Galaxy J7 با گوشی iPhone 6s

 

 alii.reza.1999  با گوشی my_colorful_world1                      -                                One M9 با گوشی Galaxy S6
نظرات کاربران

در حال بارگذاری