تست همراه اول

سرویس خبر
22 خرداد 1395 ساعت 15:27
20 نظر

 

خداحافظ یاهو مسنجر، خداحافظ صورتک زرد خندان!

سرویس پیام‌رسان یاهو، که زمانی اصلی‌ترین راه ارتباط کاربران اینترنت بود، به‌زودی تعطیل می‌شود و باید با این برنامه نوستالژیک و تمام خاطرات آن خداحافظی کرد.

یاهو امروز اعلام کرد سرویس پیام‌رسان قدیمی خود را از 15 مرداد تعطیل می‌کند؛ به این ترتیب باید پس از 18 سال با یاهو مسنجر، که زمانی عضو ثابت همه کامپیوترهای خانگی بود، خداحافظی کرد.

اوین نسخه یاهو مسنجر اواخر دهه 1990 عرضه شد و به سرعت میان کاربران اینترنت مخصوصا آسیایی‌ها به محبوبیت رسید. زمانی که هنوز گوشی هوشمندی وجود نداشت، یاهو مسنجر اصلی‌ترین راه ارتباطی میان کاربران ایرانی به حساب می‌آمد و همگی با چت‌روم‌ها، اموجی‌های کله‌زرد، ASL دادن‌ها و صدای گوش‌خراش Buzz خاطره دارند!

 

 

با اینکه مدت‌هاست نسخه قدیمی یاهو مسنجر جای خود را به نسخه جدید این پیام‌رسان داده است، هیچ‌گاه نتوانست جایگاه از دست رفته خود را دوباره بازیابد. افرادی که همچنان از نسخه‌ قدیمی یاهو مسنجر استفاده می‌کنند پس از 15 مرداد دیگر قادر به ارسال و دریافت پیام نخواهند بود و باید به نسخه جدید مهاجرت کنند.

اگر شما هم در گذشته از این پیام‌رسان قدیمی استفاده می‌کردید و با آن خاطره دارید، به ما بگویید چرا یاهو مسنجر توانسته بود میان کاربران به محبوبیت برسد و چه شد که تصمیم گرفتید دیگر از آن استفاده نکنید.  22 خرداد 1395
20 نظر
4.56
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری