تست همراه اول

سرویس خبر
19 خرداد 1395 ساعت 11:26
10 نظر

 

در گلکسی نوت بعدی سامسونگ خبری از اندروید N نیست

تقریبا تمام کسانی که انتظار خرید گلکسی نوت بعدی سامسونگ را می‌کشند، دوست دارند این محصول را به‌صورت پیش‌فرض با اندروید N در اختیار داشته باشند. اما ممکن است این انتظار پایان چندان خوشایندی نداشته باشد، چراکه خبرهایی درباره وجود اندروید مارشمالو روی گلکسی نوت جدید سامسونگ به گوش می‌رسد.

براساس گزارش‌هایی که ماه مارس منتشر شده بود، سامسونگ برای عرضه مدل جدید گلکسی نوت در ماه ژوئیه (جولای) برنامه‌ریزی کرده است. شایعاتی نیز مطرح شده بود که می‌گفت این مدل، به‌جای گلکسی نوت ۶، گلکسی نوت ۷ نام می‌گیرد و با اندروید N معرفی می‌شود.

اما اجازه بدهید اطلاعات بالا را مقداری تصحیح کنیم. طبق پیش‌بینی‌های جدید، گلکسی نوت ۶ یا نوت ۷ احتمالی در ماه اوت (آگوست) معرفی می‌شود و در حالت پیش‌فرض با اندروید مارشمالو به‌دست خریداران می‌رسد.

با اینکه گوگل از ماه مارس نسخه پیش‌نمایش اندروید N را ارائه کرده بود و سامسونگ فرصت زیادی برای آزمایش این نسخه روی گلکسی نوت جدید خود داشته، اما تصمیم گرفته این محصول را با اندروید ۶ معرفی کند. اخیرا یک سایت مجارستانی به نام NapiDroid اسکرین‌شاتی فاش کرده که در آن به وجود اندروید مارشمالو روی گلکسی نوت بعدی سامسونگ اشاره شده است. در این تصویر از نوت جدید سامسونگ با اسم کد SM-N930A نام برده شده است.

 

 

صفحه نمایش با دو لبه خمیده، ۶ گیگابایت رم و پردازنده اسنپدراگون ۸۲۳ یا اگزینوس ۸۸۹۰ (بسته به منطقه جغرافیایی) از جمله مشخصاتی است که برای گلکسی نوت ۶ یا احتمالا ۷ پیش‌بینی می‌شود.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری