تست همراه اول

سرویس خبر
11 خرداد 1395 ساعت 11:59
11 نظر

 

حداقل حافظه آیفون 7: 32 گیگابایت

گفته می‌شود اپل قصد دارد نسخه 16 گیگابایتی را از iPhone 7 حذف کند و این گوشی را با حداقل حافظه 32 گیگابایت عرضه کند.

 
 
تا همین حالا هم امسال گوشی‌های هوشمند متعددی به بازار آمده‌اند، از اچ‌تی‌سی 10 بگیرید تا دو گوشی سامسونگ گلسی اس7. اما باز هم گوشی‌های دیگری معرفی می‌شوند و در میان آن‌ها از همه مهم‌تر نسل بعدی آیفون است. اچ‌تی‌سی و سامسونگ توقعات را بالا برده‌اند و کوپرتینونشین‌ها برای رقابت با آن‌ها باید بتوانند محصولی درجه یک عرضه کنند. طبق گزارش‌های محققان، اپل قرار است نسخه 16 گیگابایتی آیفون را حذف کند و آیفون 7 را با حافظه داخلی حداقل 32 گیگابایت به بازار بفرستد.
 
در این سال‌ها شرکت تیم کوک به‌ازای هر مرحله بالاتر رفتن حافظه، قیمت آیفون را 100 دلار بیشتر کرده؛ این در حالی است که گوشی‌های اندرویدی با قراردادن درگاه میکرو اس‌دی هزینه افزایش حافظه را به‌مراتب کمتر کرده‌اند. هرچند بعید است اپل امکان استفاده از حافظه خارجی به کاربرانش بدهد، جایگزینی نسخه 16 گیگابایتی با 32 گیگابایتی کمی دست کاربران را بازتر می‌کند.
 
اپل همیشه در مرکز فرهنگ «برای هر چیزی اپلیکیشنی وجود دارد» بوده است، ولی با این همه اپلیکیشن دیگر نمی‌توان با حافظه 16 گیگابایتی راحت زندگی کرد. همین حالا هم با دوربین آیفون 6اس، که عکس‌هایی با کیفیت بالا و ویدئوهای اچ‌دی می‌گیرد، خیلی سریع 16 گیگابایت حافظه دستگاه شما پر می‌شود و دیگر هیچ‌جایی برای اپلیکیشن‌ها وجود ندارد.
 
محققان چینی سایت Mobipicker ادعا کرده‌اند حداقل حافظه آیفون جدید 32 گیگابایت است. اگر این تغییر ایجاد شود، آیفون 7 اولین آیفونی می‌شود که نسخه 16 گیگابایتی ندارد، چون حتی اولین آیفون تاریخ هم اوایل سال 2008 در نسخه 16 گیگابایتی عرضه شد. همچنین گفته می‌شود آیفون بعدی، مانند آیفون 6اس، رم 2 گیگابایتی خواهد داشت.

به نظر شما حداقل حافظه موردنیاز برای آیفون چند گیگابایت است؟

 


  11 خرداد 1395
11 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری