تست همراه اول

سرویس خبر
1 خرداد 1395 ساعت 14:38
3 نظر

 

آیا گوشی افسانه‌ای RAZR V3 موتورولا بازمی‌گردد؟

موتورولا در سال 2004 از گوشی تاشویی به نام ریزر وی 3 پرده برداشت که بسیار موفق بود. پس از گذشت 12 سال از آن تاریخ ویدئوی جدیدی منتشر شده که ممکن است اشاره به بازگشت نسل جدید Motorola RAZR به بازار باشد.

به عقب که برگردیم، زمانی که هنوز خبری از دستگاه‌های هوشمند نبود، گوشی تاشوی RAZR V3 موتورولا یکی از بهترین، باحال‌ترین و خواستنی‌ترین گوشی‌های موبایلی بود که در بازار وجود داشت. استقبال کاربران از این گوشی آن قدر خوب بود که توانست به رکورد فروش 130 میلیونی در جهان دست پیدا کند.

اکنون 12 سال از سال 2004 و معرفی این گوشی افسانه‌ای می‌گذرد. جهان تغییر کرده است؛ نه گوشی تاشو دیگر مد است و نه موتورولا جلال و شکوه گذشته را دارد. حال موتورولا، که اکنون به مالکیت لنوو درآمده، تیزر ویدئویی جدیدی از RAZR منتشر کرده است که این سوال را در ذهن ایجاد می‌کند: آیا RAZR V3 دوباره بازمی‌گردد؟

در این ویدئو دانش‌آموزان مدرسه‌ای را می‌بینیم که هر کدام یک RAZR V3 در دست دارد و از داشتن آن خوشحال است. نکته حائز اهمیت تاریخی است که در پایان ویدئو نقش می‌بندد و ممکن است به رونمایی بزرگی در 9 ژوئن (20 خرداد) اشاره داشته باشد.

انتظار داریم لنوو 19 روز دیگر در شهر سانفرانسیسکو از سری گوشی‌های جدید Moto Z رونمایی کند؛ اما می‌توان امیدوار بود که در آن روز شاهد معرفی نسل جدید گوشی Motorola RAZR نیز باشیم؟  1 خرداد 1395
3 نظر
4.00
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری