تست همراه اول

سرویس خبر
21 اردیبهشت 1395 ساعت 15:15
31 نظر

 

تماشا کنید: برخورد بی‌رحمانه با HTC 10

داشتن گوشی محکم و مقاوم خواسته هر کاربری است؛ به همین دلیل شرکت‌های تولیدکننده تمام سعی خود را می‌کنند تا محصولات آنها از این نظر بهترین باشد. در ویدئوی ادامه مطلب اچ تی سی 10 زیر انواع تست‌ها قرار می‌گیرد تا استحکام قسمت‌های مختلف بدنه‌اش مشخص شود.

وقتی پول زیادی برای خرید گوشی هوشمند می‌پردازید، به جز قدرت و سرعت دستگاه، کیفیت ساخت و مقاوم بودن آن نیز اهمیت پیدا می‌کند. با خرید گوشی محکم، خیالتان از بابت صدمه دیدن دستگاه راحت می‌شود و دیگر ترسی برای از دست دادنش نخواهید داشت.

در مطالب گذشته شاهد انجام شدن آزمایشات بی‌رحمانه روی Galaxy S7 edge ،LG G5 و iPhone SE بودیم، اما نوبتی هم که باشد نوبت به پرچمدار جدید HTC می‌رسد. در ویدئوی زیر HTC 10 همچون سه گوشی دیگر با تیغ، شعله و فشار آزمایش می‌شود تا ببینیم مقاومت این گوشی در چه سحطی قرار دارد.

ویدئو با آزمایش نمایشگر اچ‌تی‌سی 10 در برابر خراش آغاز می‌شود که نتیجه‌ آن با آزمایشات انجام‌شده روی سه پرچمدار دیگر یکسان است. همچنین مشخص می‎شود که شیشه لنز دوربین‌های گوشی نیز کاملا در برابر خط و خش مقاوم است و اسکنر اثر انگشت هم حتی با خراشیده شدن، درست کار می‌کند.

تقریبا 9 ثانیه طول می‌کشد تا صفحه نمایش این گوشی در برابر حرارت واکنش نشان دهد و پیکسل‌های آن سیاه شود، اما به شکلی باورنکردنی دوباره به حالت اول بازمی‌گردند، بدون اینکه اثری از سوختگی روی آنها باقی بماند.

HTC 10 واقعا محکم ساخته شده است. در این ویدئو می‌بینید که بدنه تمام‌فلزی آن، به‌لطف تراشی که در کناره‌ها خورده، چقدر خوب در برابر فشار و خم شدن مقاومت می‌کند.

این ویدئو و ویدئوهای قبلی را ببینید و به ما بگویید که مقاومت و استحکام HTC 10 در مقایسه با سایر پرچمداران 2016 چگونه است.  21 اردیبهشت 1395
31 نظر
4.71
  17 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری