تست همراه اول

سرویس خبر
14 فروردین 1395 ساعت 13:33
3 نظر

 

طول عمر باتری iPhone SE از iPhone 6s بیشتر است!

اپل در کنفرانس معرفی آیفون اس ای به پردازنده قوی‌تر، دوربین باکیفیت‌تر و حتی طول عمر بهتر باتری آیفون 4 اینچی جدید خود اشاره کرد. با کالبدشکافی آیفون اس ای مشخص شده که این گوشی هوشمند نه تنها باتری بزرگ‌تری نسبت به آیفون 5 اس دارد، بلکه طول عمر آن نیز از آیفون 6 اس بهتر است.

در اوایل سال 1395 شاهد معرفی iPhone SE از سوی اپل بودیم؛ گوشی 4 اینچی جدیدی که ظاهری شبیه iPhone 5s دارد، اما قدرت سخت‌افزارهای آن با iPhone 6s برابری می‌کند.
معمولا اپل در کنفرانس‌های خود عادت ندارد در مورد جزئیات سخت‌افزارهای دستگاه‌هایش توضیح بدهد و در مورد ظرفیت باتری چیزی نمی‌گوید. به همین دلیل برای خیلی‌ها سوال بود که به جز قدرت پردازنده و کیفیت دوربین، آیا عمر باتری iPhone SE نیز افزایش یافته است یا نه.

 

 

پاسخ این سوال با کالبدشکافی آیفون 4 اینچی جدید اپل مشخص شد. با اینکه ظرفیت باتری آیفون اس‌ای به اندازه باتری آیفون 6اس نیست، از باتری بزرگ‌تری نسبت به آیفون 5اس استفاده می‌کند. آیفون اس‌ای از یک باتری 1624 میلی‌آمپرساعتی استفاده می‌کند که ظرفیتش اندکی بیش از ظرفیت iPhone 5s است، با وجود این طول عمر باتری این دستگاه نه تنها از آیفون کوچک قبلی اپل، بلکه از iPhone 6s نیز بیشتر است.  14 فروردین 1395
3 نظر
4.25
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری