تست همراه اول

سرویس خبر
15 اسفند 1394 ساعت 12:24
4 نظر

پرخوری در حافظه

اشغال 8 گیگابایت از ظرفیت Galaxy S7 توسط تاچ‌ویز

همیشه ظرفیت کمتری از آنچه به عنوان ظرفیت ذخیره سازی یک گوشی اعلام می‌شود، به صورت آزاد در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. این مقدار از حافظه اشغال شده در گوشی‌های مختلف متفاوت است و به نظر می‌رسد که پرچمداران جدید سامسونگ از این نظر رکورد زده‌اند.

حتما می‌دانید که وقتی گوشی هوشمندی با ظرفیت داخلی 16، 32، 64 یا 128 گیگابایتی تهیه می‌کنید، تمام ظرفیت گوشی به صورت آزاد در اختیار شما قرار نمی‌گیرد و بخشی از آن توسط سیستم عامل اشغال می‌شود. به همین خاطر گوشی‌هایی با ظرفیت پایین، خیلی زود با مشکل کمبود حافظه مواجه می شوند، در نتیجه کاربران تمایل به خرید گوشی‌های 32 گیگابایتی و بالاتر دارند.

 

 

مقدار حافظه اشغال شده توسط سیستم در گوشی‌های اندرویدی با هم متفاوت است و به شخصی‌سازی‌های انجام شده در رابط کاربری و تعداد نرم‌افزارهای از پیش نصب شده بستگی دارد. گوشی‌های سامسونگ از جمله محصولاتی هستند که نسبت به سایر برندها، حافظه بیشتری اشغال می‌کنند که این مورد در پرچمداران جدید این شرکت پررنگ‌تر شده است. آنطور که در تصویر می‌بینید، 8 گیگابایت از حافظه گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج از همان ابتدا در اختیار سیستم قرار می‌گیرد که نسبت به متوسط 5 گیگابایتی دیگر گوشی‌ها، میزان قابل توجهی است.
گلکسی اس7 و گلکسی اس7 اج در دو ظرفیت 32 و 64 گیگابایتی به بازار می‌آیند و خوشبختانه با داشت قابلیت نصب کارت حافظه، این امکان به شما داده می‌‎شود تا در صورت کمبود جا، حافظه گوشی خود را تا 200 گیگبایات دیگر افزایش دهید.  15 اسفند 1394
4 نظر
4.00
  11 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری