تست همراه اول

سرویس خبر
27 بهمن 1394 ساعت 13:14
8 نظر

ملاقات بدون وقت قبلی با گلکسی اس7

صدای پای گلکسی اس7 اج

اولین تبلیغ تلویزیونی سامسونگ برای نسل جدید گلکسی خود پرده از رازهای بسیاری برداشت! با ما همراه باشید تا ببینیم سامسونگ چه ویژگی‌های جدیدی برای Galaxy S7 edge در نظر گرفته است.

این تبلیغ یک دقیقه‌ای در اندونزی منتشر شده و در آن سامسونگ پرده از محصولی برمی‌دارد که به‌نظر می‌رسد گلکسی اس7 اج است.
این تبلیغ یک هفته قبل از موعد مقرر پخش شده و، آن‌طور که مشهود است، قهرمان تیراندازی اندونزی در حال تمرین، با گوشی گلکسی اس7 اج کار می‌کند. این تبلیغ با هشتگ TheNextGalaxy منتشر شده و جنبه‌های جدید گلکسی اس7 اج را به ما نشان می‌دهد.

 

طراحی محصولی که در ویدئو مشاهده می‌کنید بسیار شبیه گلکسی اس6 و اس6 اج است که سال گذشته آنها را دیدیم. البته، همان‌طور که اشاره کردیم، محصولی که در ویدئو حضور دارد نسخه اج جدیدترین عضو خانواده اس است. در ویدئو اشاره‌ای به نام محصول نشده، اما در آن ویژگی‌هایی به نمایش گذاشته می‌شود که نشان می‌دهد این محصول مطمئنا گلکسی اس6 اج نیست.

 

 

در صحنه‌هایی از ویدئو شخصیت اصلی تبلیغ از این گوشی زیر باران استفاده می‌کند و محتوایی برای استاد خود به‌نمایش می‌گذارد. البته این تنها ویژگی مهمی نیست که به تصویر کشده شده؛ ویژگی بعدی شارژ وایرلس است که به‌لطف آن کاربر ‌می‌تواند با استفاده از پدهای القایی گوشی خود را شارژ کند.

 

 

  • نظر شما در مورد گلکسی بعدی سامسونگ چیست؟
  • آیا گلکسی اس7 ضدآب را دوست دارید؟
  • به‌نظر شما نسخه گلکسی اس7 اج چه تفاوت‌هایی با گلکسی اس6 اج خواهد داشت؟

نظر خود را با ما در میان بگذارید.

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.  27 بهمن 1394
8 نظر
3.73
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری