تست همراه اول

سرویس خبر
11 بهمن 1394 ساعت 14:53
23 نظر

ظاهر همه چیز نیست

5 تغییری که در Galaxy S7 انتظار داریم

سامسونگ در تاریخ دوم اسفند برای معرفی پرچمداران جدید خود مراسمی در نظر گرفته است. در این مطلب به موارد و ویژگی‌هایی اشاره می‌کنیم که حضورشان در گلکسی اس7 پیشرفت خوبی محسوب می‌شود.

قطعا گلکسی اس7 یکی از هیجان‌انگیزترین و بااهمیت‌ترین گوشی‌های سال 2016 خواهد بود، حتی برای آنها که طرفدار سامسونگ و محصولات این شرکت نیستند. حال که رفته‌رفته به تاریخ رونمایی از این پرچم‌دار جدید نزدیک می‎شویم، خبرهای مطمئن‌تر بیشتری درباره‌اش منتشر می‌شود.
دیروز رندرهای رسمی فاش‌شده از گلکسی اس7 و اس7 اج سامسونگ را دیدیم که از نظر طراحی تغییری نسبت به اس6 نداشته‌اند، اما هنوز از ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آنها مطمئن نیستیم. سامسونگ به‌خوبی می‌داند اگر چیز جدیدی به گوشی‌های جدید خود نیفزاید، کاملا درجا زده است؛ پس امیدواریم حداقل این 5 مورد را در خانواده Galaxy S7 مد نظر قرار دهد.

 

بهبود جنس بدنه

 

 

در کیفیت ساخت و جنس بدنه اعلای گلکسی اس6 هیچ شکی نیست؛ تغییری که بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفت. اگرچه استفاده از شیشه در بدنه گوشی به زیبایی و درخشندگی دستگاه کمک فراوان کرده، عاملی برای جذب اثر انگشت و افزایش احتمال سر خوردن و شکسته شدن آن هم شده است. امیدواریم کره‌ای‌ها علاوه بر حفظ کردن کیفیت خوب بدنه، فکری به حال این مشکل نیز کرده باشند.

 

سبک‌تر شدن تاچ‌ویز

 

 

قبول داریم که رابط کاربری تاچ‌ویز در گلکسی اس6 و نوت 5 نسبت به نسخه‌های قبل بهبود خوبی داشته است، اما هنوز هم می‌شود روی بهینه کردن عملکرد آن و کاهش تعداد اپلیکیشن‌های پیش‌فرض کار کرد.

 

فورس تاچ متفاوت

 

 

تاکنون گزارش‌های متعددی در مورد تجهیز گلکسی اس7 به نمایشگر حساس به فشار منتشر شده است؛ شایعه‌ای که می‌توان احتمال بالایی برای حقیقت یافتن آن در نظر گرفت. اما دوست داریم سامسونگ این ویژگی را به سطحی فراتر از آنچه اپل به کار می‌برد ارتقا دهد؛ قابلیتی که واقعا برای کاربر مفید باشد، نه یک امکان تزئینی!

 

ضدآب شدن

 

 

گلکسی اس5، پرچم‌دار سال 2014 سامسونگ، یکی از معدود دستگاه‌های ضدآب موجود در بازار است؛ ویژگی مهمی که خیال کاربران را از نفوذ آب راحت می‌کند. اما سال گذشته این ویژگی از اس6 حذف شد و تنها اس6 اکتیو این قابلیت را حفظ کرد. بازگشت دوباره این ویژگی به گلکسی اس7 می‌تواند آن را در چشم کاربران عزیزتر کند.

 

عمر باتری بهتر

 

 

سامسونگ در گلکسی نوت 5 نشان داد که می‌تواند دستگاهی بسازد که، علاوه بر داشتن پردازنده قدرتمند و نمایشگر باکیفیت، طول عمر باتری بسیار خوبی هم داشته باشد. امیدواریم با استفاده از نمایشگر و پردازنده کم‌مصرف‌تر، شاهد افزایش طول عمر باتری گلکسی اس7 نسبت به اس6 باشیم.

شما به‌عنوان کاربر گوشی‌های سامسونگ از پرچم‌دار بعدی این شرکت چه انتظاری دارید؟ آیا مورد دیگری هست که فکر می‌کنید حتما باید در گلکسی اس7 وجود داشته باشد؟

 

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.

   11 بهمن 1394
23 نظر
4.47
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری