تست همراه اول

سرویس خبر
29 دی 1394 ساعت 14:03
9 نظر

 

برطرف شدن مشکل گیر کردن S Pen در گلکسی نوت 5

سامسونگ در نسخه‌های جدید Galaxy Note 5 مشکل گیر کردن قلم اس پن را برطرف کرده است. به این ترتیب حتی اگر کاربر قلم را برعکس وارد گوشی کند، دیگر داخل دستگاه گیر نخواهد کرد.

اگر به خاطر داشته باشید، پس از ورود گلکسی نوت 5 به بازار گزارش‌هایی به گوش رسید از این که برعکس گذاشتن S Pen در گوشی موجب گیر کردن آن در دستگاه می‌شود. سامسونگ اوایل این نقص را گردن نگرفت و کاربران را به خواندن دفترچه راهنمای گوشی ارجاع داد که در آن نحوه صحیح وارد کردن قلم توضیح داده شده است؛ اما از آنجا که معمولا اکثر کاربران به دفترچه راهنما توجه نمی‌کنند، اخطار در این مورد را با برچسبی روی دستگاه اضافه کرد.

 

 

اکنون به نظر می‌رسد سامسونگ در نسخه‌های جدید گلکسی نوت 5 عاملی را که موجب گیر کردن قلم می‌شد برطرف کرده است. همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، طراحی مکانیزم تشخیص خودکار S Pen تغییر کرده است، درنتیجه حتی اگر کاربری قلم S Pen گوشی را برعکس وارد آن کند، دیگر با مشکل گیر کردن مواجه نخواهد شد و آسیبی به گوشی وارد نمی‌شود.
متاسفانه فعلا برای فهمیدن اینکه گوشی نوت 5 شما از کدام مدل است راهی وجود ندارد، اما ممکن است به‌زودی بتوان از روی شماره سریال دستگاه تشخیص داد در کدام سری این مشکل برطرف شده.

برای آشنایی بیشتر با محصولات سامسونگ به سایت رسمی این شرکت مراجعه کنید.

   29 دی 1394
9 نظر
4.20
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری