تست همراه اول

سرویس خبر
2 دی 1394 ساعت 16:46
4 نظر

 

هارد ریست گوشی ویندوز فونی هنگام از دست رفتن رمز

یکی از مشکلات گوشی‌های ویندوز فونی هنگامی پیش می‌آید که رمز گوشی را اشتباه وارد کرده‌اید و ساعت گوشی هم به عقب برگشته است. در این صورت باید دستگاهتان را هارد ریست کنید.

هرچند انتخاب رمز برای گوشی هوشمند به امنیت و حفاظت اطلاعات ما کمک می‌کند، یکی از مشکلاتی که برای این گوشی‌ها ایجاد می‌شود وارد کردن اشتباه رمز انتخاب‌شده برای گوشی است. وقتی رمز گوشی‌تان را چند بار اشتباه وارد می‌کنید، گوشی قفل می‌شود و به شما اجازه وارد کردن مجدد رمز را نمی‌دهد. اما در حالت عادی پس از زمانی حدود 1 دقیقه شما مجددا می‌توانید رمز صحیح را وارد کنید.

 

 

 

یکی از مشکلاتی که در برخی گوشی‌های ویندوز فونی رخ می‌دهد زمان زیادی است که هنگام اشتباه وارد کردن رمز گوشی به کاربر اعلام می‌شود و از کاربر می‌خواهد پس از گذشت این مدت زمان (حدود چند روز) مجددا رمز را وارد کند.

این مشکل به‌علت به هم خوردن تنظیمات ساعت گوشی روی می‌دهد و زمانی که رمز را اشتباه وارد کرده‌اید، به‌دلیل تنظیم نبودن ساعت، به‌جای پیغام یک دقیقه با پیغام چند هزار دقیقه مواجه می‌شوید! اگر با چنین مشکلی روی گوشی ویندوز فونی خود مواجه شدید، چاره‌ای ندارید مگر اینکه گوشی‌تان را هارد ریست کنید و مجددا تنظیمات گوشی را انجام دهید.

برای هارد ریست گوشی ویندوز فونی باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • گوشی را خاموش کنید.
  • دکمه پاور را نگه دارید تا گوشی روشن شود.
  • دکمه کم کردن صدا را نگه دارید تا علامت تعجب روی صفحه ظاهر شود.
  • پس از ظاهر شدن علامت تعجب دکمه‌های بالا بردن صدا، پاور و کم کردن صدا را به ترتیب فشار دهید.

حالا می‌بینید که آیکون تنظیمات روی نمایشگر ظاهر می‌شود و گوشی مجددا راه‌اندازی می‌شود. خوب است بدانید که هارد ریست همه اطلاعات و اپلیکیشن‌های نصب‌شده شما را حذف می‌کند و به همین دلیل بهتر است مرتب از گوشی‌تان پشتیبان تهیه کنید تا وقتی با چنین مشکلی مواجه شدید، نگران از دست رفتن اطلاعات خود نباشید.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری