تست همراه اول

سرویس خبر
17 آذر 1394 ساعت 18:29
4 نظر

اپراتور اول، بسته اینترنت شبانه با حجم نامحدود ارائه کرد

راهنمای فعالسازی اینترنت نامحدود همراه اول

این روزها اینترنت همراه، جایگاه ویژه ای در بین مشترکین اپراتورهای تلفن همراه پیدا کرده است. حالا نوبت به اپراتور همراه اول رسیده تا بسته اینترنت شبانه با حجم نامحدود ارائه کند.

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، قیمت این بسته برای هر مشترک، منحصر به فرد تعیین می‌شود و برای فعالسازی آن، مشترک باید کد *1000# و سپس عدد ۲ را ارسال کند.

این طرح در ادامه طرح مکالمه نامحدود (هدف رو بزن) برای هر دو گروه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و نیز مشترکین جدید، اجرا می شود که بسته اینترنت نامحدود، یک روزه و از ساعت ۲ تا ۷ صبح تعریف شده است.

 


 

 

مبلغ هدف برای مشترکین اعتباری ثبت نام شده، از اعتبار ایشان کسر شده و برای مشترکین دائمی ثبت نام شده، در صورتحساب دوره منظور می‌شود.

لازم به ذکر است، مشترکین همراه اول می توانند هر دو بسته نامحدود (مکالمه و اینترنت شبانه) را به صورت همزمان فعال کنند. بسته اینترنت نامحدود شبانه تنها یکبار در طول شبانه روز برای مشترک فعال می شود و مشترکین می توانند بسته های نامحدود را به صورت همزمان با سایر بسته های اینترنت فعال کنند.

 در صورتیکه مشترک همزمان بسته اینترنت با هدیه شبانه را فعال کرده باشد، اولویت با بسته ای است که زمان کمتری تا پایان آن باقیست. بسته های اینترنت نامحدود شبانه نیز مانند بسته مکالمه نامحدود، به صورت خودکار تمدید نخواهند شد. 

همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پرتال این اپراتور به نشانی  www.mci.ir مراجعه کنند.  17 آذر 1394
4 نظر
3.62
  8 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری