تست همراه اول

سرویس خبر
25 مهر 1394 ساعت 14:00
13 نظر

 

رنگ‌های جدید گلکسی نوت 5 در راهند

سامسونگ رنگ‌های جدیدی برای نوت 5 در نظر گرفته است. این رنگ‌ها نخست در کره جنوبی و در آینده‌ای نزدیک در بازارهای جهانی عرضه می‌شوند.

سامسونگ رسما دو رنگ جدید برای نوت 5 معرفی کرد. دوستداران سامسونگ و خانواده نوت این کمپانی می‌توانند نوت 5 را در رنگ صورتی طلایی خریداری کنند؛ رنگی که ما را یاد آیفون 6اس رز گلد می‌اندازد.
بیست و سوم اکتبر نوت 5 صورتی طلایی عرضه می‌شود؛ این روز درست همان روزی است که آیفون‌های جدید اپل وارد بازار کره می‌شوند. درکنار این رنگ، نوت 5 تیتانیومی نیز عرضه می‌شود. هرچند هنوز اطلاع دقیقی از زمان عرضه این مدل نیست، به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد نوت 5 تیتانیومی نیز باشیم.

 


 

سال گذشته سامسونگ نسخه صورتی‌رنگ نوت 4 را عرضه کرد. به این ترتیب نمی‌توان گفت عرضه نوت 5 با رنگ صورتی تقلید از اپل است؛ اما خب! جالب است که این محصول دقیقا همان روزی عرضه می‌شود که آیفون رز گلد اپل وارد خاک کره جنوبی می‌شود.
مدل تیتانیومی با دو حافظه داخلی مختلف عرضه می‌شود: 32 و 64 گیگابایت. اما صورتی طلایی احتمالا فقط با حافظه داخلی 64 گیگابایت عرضه می‌شود. سامسونگ قصد دارد پس از عرضه این محصول در کره این رنگ را در سایر بازارهای آسیا نیز عرضه کند، اما هنوز معلوم نیست این رنگ چه زمانی وارد بازار امریکا می‌شود.

منبع: 9to5Google  25 مهر 1394
13 نظر
3.45
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری