تست همراه اول

سرویس خبر
24 مهر 1394 ساعت 12:23
42 نظر

 

دوربین آیفون 6اس، ضعیف‌تر از دوربین پرچمداران اندرویدی

اگرچه آیفون‌های جدید دوربین‌های خوبی دارند، به نظر می‌رسد دوربین آیفون 6اس عملکردی ضعیف‌تر از نکسوس 6پی، اکسپریا زد5 و برخی دیگر از پرچم‌داران اندرویدی دارد.

پس از آزمایش دوربین نکسوس 6پی و اکسپریا زد5، اخیرا متخصصان دوربین در DxOMark آیفون 6اس را نیز دقیق‌تر از پیش آزموده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، آیفون 6اس به دوربینی 12 مگاپیکسلی مجهز شده و توانایی فیلم‌برداری با کیفیت 4K نیز دارد. دوربین آیفون جدید قرار است عکس‌های باکیفیت‌تری برایمان ثبت کند. اما این دوربین امتیاز 82 را به خود اختصاص داده؛ امتیازی که بسیار نزدیک به امتیاز دوربین آیفون 6 و آیفون 6 پلاس است. این امتیاز برای آیفون 6اس این گوشی را پشت سر رقیبانی چون اکسپریا زد 5 (87)، گلکسی اس6 اج (86)، گوگل نکسوس 6پی(84)، ال جی جی4 (83) و موتورولا ایکس استایل (83) قرار می‌دهد.

 

 

البته DxOMark اشاره می‌کند که دوربین پشت آیفون 6اس عملکرد قابل توجهی دارد که به‌دلیل فوکوس خودکار سریع، رندر دقیق رنگ‌ها، جزئیات خوب و کارایی جالب توجه در نور کم است. اما از طرف دیگر نویز قابل تشخیص در نور کم، سایه رنگ‌ها در فضای داخل، زردی خیلی کم در فضای بیرون و سایه‌اندازی و تصنعی بودن گاه‌به‌گاه از نکات منفی این دوربین است.

 

 

ما در جی‌اس‌ام بررسی آیفون 6اس را برای شما منتشر کرده‌ایم. می‌توانید برای مطالعه کامل عملکرد دوربین این گوشی سراغ بررسی تخصصی آیفون 6اس ما بروید و عکس‌های گرفته‌شده با این گوشی را مشاهده کنید.

 

منبع: PhoneArena  24 مهر 1394
42 نظر
3.82
  17 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری