تست همراه اول

سرویس خبر
21 مهر 1394 ساعت 16:30
97 نظر

 

اندروید 6 به گوشی‌های سونی اکسپریا می‌آید

بالاخره سونی هم تصمیم گرفت گوشی‌های خود را به اندروید 6 آپدیت کند و کار روی نسخه جدید اندروید را آغاز کرد.

شرکت‌های مختلف لیست دیوایس‌های خود را که به اندروید مارشمالو آپدیت می‌شوند اعلام کرده‌اند و به نظر می‌رسد سونی نیز می‌خواهد از قافله عقب نماند. این شرکت در تلاش برای انتشار هرچه سریع‌تر اندروید 6 برای گوشی‌های خود است، به‌خصوص گوشی‌های رده‌بالا و جدیدتر. سونی به‌تازگی فایل‌های باینری و تنظیمات AOSP را برای گوشی‌های رده‌بالای اکسپریا از جمله اکسپریا Z3، اکسپریا Z3 Compact، اکسپریا Z2 و Z4 Tablet منتشر کرده است.

این شرکت همچنین به‌تازگی گوشی‌های اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Compact را به برنامه اوپن‌دیوایس خود اضافه کرده؛ برنامه‌ای که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد نسخه‌های متن‌باز اندروید را به دیوایس‌های سونی اکسپریا اضافه کنند.

 

 

اگر کاربر معمولی هستید و نه توسعه‌دهنده، تنها به این خبر اکتفا کنید که سونی در حال تلاش برای آوردن اندروید 6 به گوشی‌های خود است. البته همه گوشی‌های شرکت در برنامه سونی برای به‌روزرسانی به اندروید 6 قرار ندارند و اینجاست که اهمیت برنامه اوپن‌دیوایس سونی مشخص می‌شود.

با توجه به اینکه اکنون دست توسعه‌دهندگان برای ساخت رام‌های سفارشی برای پرچم‌داران 2014 و 2015 سونی باز است، می‌توانید امیدوار باشید که حتی اگر گوشی شما در لیست به‌روزرسانی اندروید 6 سونی نباشد، ممکن است بتوانید آخرین نسخه اندروید را روی گوشی‌تان داشته باشید.

منبع: PhoneArena  21 مهر 1394
97 نظر
4.56
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری