جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
12 مهر 1394 ساعت 11:00
16 نظر

 

اندروید مارشمالو به زودی برای ال جی جی3 و جی4 عرضه می‌شود

اندروید 6 به طور رسمی رونمایی شده است و دارندگان گوشی‌های اندرویدی به شرکت سازنده گوشی‌شان چشم دوخته‌اند تا ببینند آپدیت دستگاهشان کی از راه می‌رسد. در این شرایط از نزدیک بودن عرضه آپدیت برای گوشی‌های ال‌جی جی3 و جی4 سرنخ‌هایی به دست آمده است.

اگر صاحب گوشی نکسوس هستید، دو روز دیگر آپدیت اندروید مارشمالو برایتان عرضه می‌شود. اما برای گوشی‌های سایر شرکت‌ها وضعیت کمی متفاوت است. شرکت‌هایی نظیر ال‌جی، سامسونگ، هوآوی و… نخست باید اندروید جدید را با گجت‌های خود سازگار سازند و سپس آن را عرضه کنند. در زمینه عرضه آپدیت اندروید شرکت‌های مختلف سرعت عمل متفاوتی دارند. برای مثال، شرکت HTC لیستی از دستگاه‌هایش منتشر کرده که در آینده‌ای نزدیک آپدیت اندروید ۶ را دریافت خواهند کرد. این‌طور که پیداست، LG نیز قرار است جزو نخستین شرکت‌هایی باشد که اندروید ۶ را برای گوشی‌هایشان عرضه می‌کنند.

سرنخ‌های این موضوع در وبسایت پشتیبانی کره‌ای این شرکت یافته شده است. در این وبسایت اندروید ۶ به‌عنوان یکی از نسخه‌های قابل انتخاب اندروید برای برخی پرچم‌داران ال‌جی دیده می‌شود. در حال حاضر مدل‌هایی که چنین وضعیتی دارند عبارت‌اند از ال‌جی جی‌۳ F400S ،F400K و F400L و همچنین ال‌جی جی۴ F500S ،F500K و F500L.

  

منبع: GSMArena  12 مهر 1394
16 نظر
4.00
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری