تست همراه اول

سرویس خبر
9 مهر 1394 ساعت 18:00
3 نظر

مراسم را باید به‌طور مجازی و از وب‌سایت این کمپانی دنبال کنید

نسل جدید HTC One‌ روز 28 مهرماه معرفی می‌شود

شرکت HTC روز 28 مهرماه از تلفن همراه جدیدی رونمایی می‌کند. خبر را این کمپانی رسما تایید کرده و به نظر می‌رسد شاهد معرفی دستگاهی قدرتمند از تایوانی‌ها خواهیم بود.

اخیرا شایعات مختلفی درباره شرکت اچ‌تی‌سی به گوش می‌رسید؛ از لو رفتن فهرست‌های مختلف برای آپدیت‌های نرم‌افزاری گرفته تا وضعیت نامشخص برنامه‌های آینده. اما به نظر می‌رسد تایوانی‌ها می‌خواهند از هیجان مراسم اخیر گوگل استفاده کنند و احتمال موفقیت محصولاتشان را افزایش دهند؛ بنابراین زود دست‌به‌کار شدند و تاریخ نزدیکی برای معرفی دستگاه تازه‌شان انتخاب کردند.

 


 

به همین منظور 28 مهرماه مراسمی برگزار می‌شود تا با آخرین عضو سری HTC One آشنا شویم. نکته جالب برگزاری مجازی این مراسم است و البته شعاری که این شرکت برایش انتخاب کرده. تایوانی‌ها جمله «با مارشمالو از HTC آشنا شوید» را برای این رویداد برگزیده‌اند؛ شعاری که نشانه به‌کارگیری آخرین نسخه اندروید برای محصول جدید HTC است.

می‌توانید مراسم مزبور را از این لینک به‌راحتی دنبال کنید. همچنین این شرکت برای بازار بومی‌اش در تایوان دستگاه جدیدی معرفی کرده که نسخه ویژه‌ای از +M9 است. شایعات از شباهت این مدل به آیفون 6 و آیفون 6اس سخن می‌گویند. با این حال باید منتظر بمانیم تا در چند هفته آتی محصولات تازه HTC به بازار بیایند؛ شرکتی که شاید به‌کمک اندروید مارشمالو بتواند وضعیت فروش خود را کمی بهبود ببخشد.

 

منبع: TheVerge  9 مهر 1394
3 نظر
3.56
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری