تست همراه اول

سرویس خبر
31 شهریور 1394 ساعت 17:00
4 نظر

 

​سامسونگ و سه گلکسی A جدید

کمپانی شماره یک صنعت موبایل، سامسونگ، در حال کار روی پروژه‌های جدید است. به نظر می‌رسد باید منتظر اعضای جدید خانواده A باشیم. گلکسی A5 ،A3 و A7 گوشی‌هایی است که سامسونگ در لیست خود قرار داده.

غول کره‌ای امسال محصولاتی به بازار عرضه کرد که مهم‌ترین آن‌ها ستاره‌های جدید خانواده‌ گلکسی S بودند. اما این محصولات تنها قطعه‌ای از پازل محصولات سامسونگ بودند. امسال (مانند هر سال) سامسونگ‌ گوشی‌های میان‌رده و پایین‌رده نیز به بازار عرضه کرد و به‌نظر می‌رسد این کمپانی قصد دارد تا قبل از پایان سال جاری میلادی باز هم گوشی‌هایی برای دسته‌های ذکرشده ارائه کند. گلکسی A3 و A5 در آخرین هفته‌های سال گذشته معرفی شدند، کمی بعد از آنها نیز سامسونگ A7 را در ژانویه معرفی کرد. به نظر می‌رسد موفقیت این محصولات در بازار سامسونگ را متقاعد کرده است که نسخه جدیدی از این دستگاه‌ها معرفی کند.

 


 

به‌نقل از سام موبایل، سامسونگ در حال حاضر روی گلکسی A3 ،A5 و A7 کار می‌کند و قصد دارد نسخه‌های جدید این محصولات را روانه بازار کند. این محصولات با شماره مدل‌های SM-A310F ،SM-A510F و SM-A710f برای روسیه و با شماره‌ مدل‌های SM-A5100 و SM-A7100 برای چین در نظر گرفته شده‌اند. این شماره‌ها دقیقا شبیه شماره‌های سال گذشته است و حاکی از آن است که احتمالا این نسخه‌ها نسبت به سال گذشته تغییر زیادی نکرده‌اند. این گوشی‌ها در زمره میان‌رده‌ها قرار می‌گیرند و A7 قدرتمندترین عضو است.


منبع: Android Headlines  31 شهریور 1394
4 نظر
4.44
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری