تست همراه اول

سرویس خبر
13 شهریور 1394 ساعت 18:00
36 نظر

 

امکان ساخت گروه به اینستاگرام افزوده شد

اینستاگرام در نسخه جدید اپلیکیشن خود امکان ساخت گروه‌های خصوصی را در اختیار کاربران قرار داد. با این ویژگی کاربران می‌توانند با دوستان خود گروه بسازند و، همانند امکان موجود در پیام‌رسان‌ها، با یکدیگر چت کنند و عکس به اشتراک بگذارند.

افزوده شدن امکان ارسال پیام خصوصی یا دایرکت مسیج به اینستاگرام یکی از ویژگی‌هایی بود که کاربران این سرویس را بسیار خوشحال کرد. اکنون در آپدیت جدید این اپلیکیشن امکانات بیشتری به بخش Direct این شبکه اجتماعی افزوده شده است که مطمئنا بر ارتباط بیشتر کاربران با یکدیگر تاثیر بسیاری می‌گذارد.
در نسخه جدید بخش پیام‌های خصوصی اینستاگرام بیشتر به اپلیکیشن‌های پیام‌رسان شبیه شده است. از این پس کاربران می‌توانند مکالمات و بحث‌های خود را مجزا و براساس مخاطب خود دنبال کنند و همچنین با دوستانشان گروه خصوصی اینستاگرامی بسازند.

 


 


ویژگی جدید دیگر افزوده شدن دکمه اشتراک‌گذاری یا Share به پایین تصاویر است تا کاربران به‌راحتی بتوانند عکس‌های موردعلاقه خودشان را در قسمت دایرکت یا گروه‌های خصوصی به اشتراک بگذارند و دیگر به منشن کردن افراد در کامنت نیازی نباشد.
سیاست حفظ حریم خصوصی در نسخه جدید نیز همچنان مثل قبل خواهد بود؛ درنتیجه اگر عکسی از یک حساب خصوصی را با دیگران به اشتراک بگذارید، تنها در صورتی به آنها نشان داده خواهد شد که دوستان شما نیز آن شخص را فالو کرده باشند.
اینستاگرام در چند ماه اخیر ویژگی‌های زیادی به سرویس خود اضافه کرده است. چند هفته پیش این سرویس اعلام کرد که از تصاویر با رزولوشن 1080p پشتیبانی خواهد کرد و سپس امکان آپلود تصاویر به صورت افقی و عمودی را هم به کاربران داد.
شما به‌عنوان کاربر اینستاگرام چقدر از ویژگی‌های جدید این سرویس راضی هستید؟ فکر می‌کنید گروه‌های اینستاگرامی چقدر بین کاربران طرفدار پیدا می‌کنند؟

منبع: Talkandroid  13 شهریور 1394
36 نظر
4.23
  35 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری