تست همراه اول

سرویس خبر
28 مرداد 1394 ساعت 12:00
19 نظر

 

آخرین عکس درزکرده از رنگ جدید آیفون 6s

هر روز خبرهای بیشتری درباره آیفون منتشر می‌شود. کاربران بسیاری منتظر معرفی نسخه جدید آیفون هستند. شایعات آیفون جدید را iPhoen 6s می‌نامند.

در هفته‌های اخیر خبرهای بسیاری در مورد آیفون به گوش می‌رسد: عکس‌های لورفته، مشخصات سخت‌افزاری و زمان معرفی و عرضه این محصول.


 

یکی از ویژگی‌هایی که در در شایعات به آن پرداخته شده رنگ‌بندی جدید آیفون است. به نظر می‌رسد اپل قصد دارد آیفونی با رنگ صورتی عرضه کند. این رنگ اول در تولید اپل واچ استفاده شد و حالا گویا اپل تصمیم گرفته از این رنگ در آیفون جدید هم استفاده کند.

 


 

عکس‌های جدید از آیفون صورتی‌رنگ را چینی‌ها منتشر کرده‌اند. وب‌سایتی مدعی شده که این عکس‌ها به آیفون 6s و آیفون 6s Plus مربوطند. اگر این ادعا درست باشد، این اولین بار است که اپل از رنگ صورتی در بدنه فلزی آیفون‌هایش استفاده می‌کند، البته رنگ صورتی پیش‌تر در آیفون 5c با بدنه پلاستیکی هم به کار رفته بود. در این تصاویر می‌توانید تفاوت رنگ صورتی به‌کاررفته در اپل واچ و آیفون جدید را مشاهده کنید.

 


 

آیفون‌های جدید با امکانات نو به بازار عرضه می‌شوند. به احتمال زیاد این محصول قابلیت فورس تاچ خواهد داشت و بدنه‌اش از سری 7000 آلومینیوم ساخته می‌شود تا در برابر خم شدن مقاوم باشد.

 


 

تراشه A9 در آیفون جدید اپل استفاده می‌شود و انتظار می‌رود دوربین آن، به‌جای 8 مگاپیکسل، 12 مگاپیکسلی باشد. به نظر می‌رسد آیفون‌های جدید 0.2 میلی‌متر ضخامتشان بیشتر شده باشد. این افزایش ضخامت به‌دلیل استفاده از ماژول فورس تاچ در این محصولات است.

منبع: Phone Arena



  28 مرداد 1394
19 نظر
3.80
  15 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری