تست همراه اول

سرویس خبر
23 تیر 1394 ساعت 15:33
2 نظر

 

​سامسونگ برای توسعه محصولات خمیده‌اش این بار نرم‌افزاری عمل می‌کند!

همان‌طور که می‌دانید، سری edge سامسونگ از ابتدای عرضه در بازار با استقبال بسیار روبرو شده است، اما این استقبال به اندازه‌ای نبود که سامسونگ انتظار داشت. حالا این کمپانی استراتژی جدیدی در پیش گرفته است.

سامسونگ مشغول کار روی پروژه صفحه نمایش‌های 11K بود که همزمان، در ششم ژوئیه، نرم‌افزار کاربردی جالبی برای Note 5 و S6 edge Plus طراحی کرد. سامسونگ تولید این نرم‌افزار را در عرض یک هفته انجام داد. این سرعت عمل در طراحی این نرم‌افزار برای سامسونگ یک معنی بیشتر ندارد: ضرورت این اپلیکیشن برای افزایش کاربرد لبه خمیده سری edge که به قدرت این پرچمداران می‌افزاید.

در واقع کاری که این نرم‌افزار می‌کند سازمان‌دهی و ایجاد دسترسی سریع به بخش‌هایی از برنامه‌هاست که بیشتر استفاده می‌شوند یا، به‌قولی، نوعی مرتب‌سازی میان‌برهای سیستم عامل است. اما کار این اپلیکیشن به همین میان‌برها ختم نمی‌شود و پیچیده‌تر و فراتر از آن است، چراکه، غیر از برنامه‌ها، می‌توانید با این اپلیکیشن پیش‌نمایشی برای فعالیت‌های روز خود به‌شکل یادآور تنظیم کنید.

با توجه به ارائه این نرم‌افزار، می‌توان توقع داشت سامسونگ به فکر ایجاد بخش سومی برای توسعه محصولاتش افتاده؛ بخشی که به برنامه‌های مخصوص رابط کاربری اپلیکیشن‌ها مربوط است. اگر واقعا سامسونگ به فکر ایجاد چنین بخشی برای توسعه محصولاتش افتاده باشد، ممکن است وضعیت فعلی تولیدش به‌شدت تغییر کند و شاید همین نکته یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی شود که بتواند سامسونگ را به قدرت بزرگ‌تری در صنعت موبایل تبدیل کند.

منبع: PhoneArena  23 تیر 1394
2 نظر
4.32
  19 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری