تست همراه اول

سرویس خبر
14 تیر 1394 ساعت 16:24
25 نظر

 

آپدیت جدید G4 مشکل داغ کردن گوشی را برطرف می‌کند

از زمان عرضه پرچمدار جدید ال‌جی کاربران این گوشی گاهی با مشکلاتی از قبیل داغ کردن یا از کار افتادن و تاخیر در قابلیت لمس صفحه نمایش روبه‌رو بوده‌اند. اکنون این شرکت آپدیتی برای کاربران کشور کره جنوبی منتشر کرده که بسیاری از این مشکلات را برطرف می‌کند و احتمالا به‌زودی کاربران سایر کشورها نیز این آپدیت را دریافت می‌کنند.

نسخه کره‌ای G4 ال‌جی به تازگی آپدیتی دریافت کرده که شماری از مشکلات این گوشی را برطرف می‌کند. تصاویری که از طریق کاربران روی اینترنت منتشر شده نشان می‌دهد این آپدیت می‌تواند مشکلات مربوط به داغ کردن بیش از حد گوشی بر اثر استفاده از برخی اپلیکیشن‌ها را حل کند. مورد دیگر بهبود قابلیت لمس صفحه نمایشگر G4 است که حتی با نصب لایه محافظ ضخیم روی نمایشگر باز هم به‌خوبی نسبت به فرمان‌های لمسی واکنش نشان می‌دهد.

 

 

از دیگر تغییراتی که در این به‌روزرسانی در G4 ایجاد شده اضافه شدن قابلیت پین کردن یا ثابت کردن اپلیکیشن‌ها در منوی اپ‌های اخیر است که با زدن دکمه مربع نمایان می‌شود. با پین کردن هر یک از اپ‌ها آن اپ دیگر از روی صفحه پاک نمی‌شود. علاوه بر این، دارندگان کره‌ای G4 شاهد بهبود روشنایی نمایشگر در محیط‌های پرنور نیز بوده‌اند.

با انتشار این آپدیت در کره جنوبی، انتظار داریم در چند هفته آینده کاربران سایر کشورها نیز به‌مرور این به‌روزرسانی را به‌صورت OTA دریافت کنند.

منبع: phonearena.com  14 تیر 1394
25 نظر
4.00
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری