تست همراه اول

سرویس خبر
6 تیر 1394 ساعت 10:49
11 نظر

 

کاربران آیفون با صفحه آبی مرگ روبرو شده‌اند

تعدادی از دارندگان گوشی آیفون، که مشترک اپراتور T-Mobile هستند، گزارش کرده‌اند هنگام کار با گوشی‌شان با صفحه آبی مرگ روبرو می‌شوند و گوشی آنها خودبه‌خود شروع به ری‌استارت شدن می‌کند.

شماری از مشترکان اپراتور T-Mobile که از گوشی آیفون استفاده می‌کنند مشکلات متعددی از جمله گیر کردن، ری‌استارت شدن و حتی مشاهده صفحه آبی مرگ معروف را در گوشی‌های خود گزارش کرده‌اند. بنا به گزارش منتشرشده، گفته می‌شود این اشکالات در گوشی‌های آیفون 5s، آیفون 6 و آیفون 6 پلاس رخ داده که از سیستم عامل iOS 8.1 یا iOS 8.3 استفاده می‌کنند.

به‌طور مثال، یکی از کاربران گفته گوشی آیفون 6 او، که حدود 4 ماه است آن را خریده، خودبه‌خود هر 20 یا 30 دقیقه یک‌بار شروع می‌کند به ری‌استارت شدن، درحالی‌که زیاد با گوشی کار نمی‌کند و هر بار هم گوشی ری‌استارت می‌شود، لازم است پین‌کد آن را وارد کند. این کاربر همچنین گفته که یک بار وقتی قصد داشته پیام ارسال کند، حدود 2 ثانیه با صفحه آبی مرگ روبرو شده و سپس گوشی دوباره ری‌استارت شده است.
در حالی که هنوز T-Mobile هیچ‌گونه بیانیه رسمی‌ای در این مورد منتشر نکرده، یکی از کاربران Reddit توانسته با کارکنان پشتیبانی این اپراتور صحبت کند. آنها گفته‌اند که فکر می‌کنند این مشکل به حافظه گوشی ربط دارد.

 

 

تعدادی از کاربران، بنا به پیشنهاد T-Mobile، توانسته‌اند مشکل گوشی‌شان را با هارد ریست حل کنند، اما آنهایی که بعد از انجام دادن این کار هنوز هم مشکل دارند، باید پیام‌های قدیمی‌شان را پاک کنند و گوشی را توسط برنامه آیتونز به تنظیمات کارخانه برگردانند.

 

منبع: GSMArena  6 تیر 1394
11 نظر
4.00
  10 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری