تست همراه اول

سرویس خبر
1 اردیبهشت 1394 ساعت 15:34
20 نظر

 

گزارش جی اس ام از مراسم معرفی HTC One M9 در ایران؛ اعلام گارانتی ها، نوع و زمان عرضه در ایران

جی اس ام: امروز آخرین پرچمدار اچ تی سی وارد ایران شد و آخرین عضو خانواده One از امروز در بازار ایران و با گارانتی های رسمی آرین، مایکروتل پلاس و یاس عرضه خواهد شد. با گزارش از مراسم رونمایی M9 در ایران همراه باشید.

جی اس ام: امروز آخرین پرچمدار اچ تی سی وارد ایران شد و آخرین عضو خانواده One از امروز در بازار ایران و با گارانتی های رسمی آرین، مایکروتل پلاس و یاس عرضه خواهد شد. با گزارش از مراسم رونمایی M9 در ایران همراه باشید. 

 

 

این مراسم در ساعت 11 با سخنرانی حمیدرضا نیکدل مدیر روابط عمومی HTC در ایران آغاز و سپس نیکیتاس گلیکاس، نایب رئیس ارشد اجرایی اچ تی سی در خاورمیانه و آفریقا درباره محصول جدید HTC به صحبت پرداخت. وی دراین زمینه گفت: جدیدترین تلفن هوشمند ما، با ارائه دستگاه تلفنی که هوشمندانه با شما سازگار است و خلق تجربه ای بی نظیرتر از همیشه، یک بار دیگر از مرزهای نوآوری و طراحی فراتر رفته است. 

 

 

وی در ادامه افزود: ما در اچ تی سی همه تلاش خود را به ایجاد برندی در زمینه نوآوری، دانش کاربردی و ارزشمندی معطوف کرده ایم. ما می خواهیم محصول ما بخشی از وجود کاربران و بخش جدانشدنی از زندگی آن ها باشد. M9 به معنای واقعی انتخاب کسانی است که شیفته فناوری و علاقه مندان سبک زندگی نوین اند. 

گلیکاس در ادامه سخنان خود در پاسخ به منتقدان HTC که طراحی M9 را تکراری می دانند گفت: طراحی گوشی های HTC میراث ما محسوب می شود و ما با آن موفق بوده ایم و به آن افتخار می کنیم. 

 

 

بعد از سخنرانی نیکیتاس گلیکاس نوبت به دنیل خیاط، مدیر محصول اچ تی سی در خاورمیانه و آفریقا رسید تا به بیان جزئیات سخت افزاری و نرم افزاری HTC One M9 بپردازد. شما می توانید برای آشنایی کامل با گوشی HTC One M9، بررسی تخصصی این گوشی را در مطالعه کنید. 

بعد از دنیل خیاط نوبت به بخش پرسش و پاسخ خبرنگاران و مسئولین اچ تی سی در خاورمیانه رسید و دنیل خیاط در پاسخ به سوالی درباره گرم شدن بدنه گوشی M9 گفت که این مشکل در نسخه های اولیه M9 بوده و در نسخه های نهایی که در بازار موجود خواهد بود این مشکل وجود نخواهد داشت. 

 

 

در نهایت گلیکاس درباره زمان و نوع عرضه این گوشی در بازار ایران گفت که از امروز M9 در سه رنگ نقره ای، خاکستری و طلایی توسط گارانتی های یاس، آرین و مایکروتل پلاس عرضه خواهد شد. بعد از مراسم پرسش و پاسخ نوبت به کنسرت گروه دنگ شو رسید و این گروه نیز تعدادی از ترانه های خود را برای حضار به صورت زنده اجرا کرد. 

 

 

بعد از این مراسم خبرنگاران به سالن تجربه کاربری با گوشی رفتند و از نزدیک با گوشی M9 کار کردند. اچ تی سی دو اتاق مجزا برای تست BoomSound و دوربین سلفی این پرچمدار در کنار سالن تجربه کاربری در نظر گرفته بودند. 

 

 

در زیر گزارش تصویری از این مراسم را مشاهده می کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شما می توانید بررسی تخصصی اچ تی سی M9 را در سایت بخوانید. نظر شما درباره این پرچمدار اچ تی سی چیست؟ 

   1 اردیبهشت 1394
20 نظر
4.11
  28 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری