تست همراه اول

سرویس خبر
20 فروردین 1394 ساعت 15:32
2 نظر

 

طرح های تخفیفی همراه اول ادامه دارد

جی اس ام: طرح های روزهای گرم حرفی، بسته های قیمتی و بسته مکالمه خانواده همراه اول همچنان ادامه دارد. به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، امکان استفاده از طرح های تخفیفی همراه اول همچنان فراهم است و مشترکین می توانند با خرید بسته های مورد نظر، از مزایا و تخفیفات آنها استفاده کنند.

جی اس ام: طرح های روزهای گرم حرفی، بسته های قیمتی و بسته مکالمه خانواده همراه اول همچنان ادامه دارد.  به گزارش اداره كل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، امکان استفاده از طرح های تخفیفی همراه اول همچنان فراهم است و مشترکین می توانند با خرید بسته های مورد نظر، از مزایا و تخفیفات آنها استفاده کنند.

در طرح «روزهای گرم حرفی»، کلیه مشترکین دائمی و اعتباری می توانند با پرداخت تنها هزار تومان، در طول روز از 60 دقیقه مکالمه درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) از ساعت 7 صبح تا 23 بهره مند شوند؛ این طرح بعد از زمان فعال سازی آغاز شده و تا پایان ساعت 23 همان روز معتبر است. همچنین در این طرح، زمان 60 دقیقه مکالمه می تواند در چندین تماس صرف شود و نیازی نیست که حتماً یک تماس 60 دقیقه ای صورت گیرد.

 

 

در دیگر طرح تخفیفی، امکان مکالمه رایگان، به صورت نامحدود و همچنین دوطرفه بین دو مشترک، در قالب «بسته مکالمه خانواده» فراهم شده است. بر اساس این طرح، مشترکین دائمی همراه اول با خرید یک بسته ماهانه 500 یا 1000 دقیقه ای درون شبکه(همراه اول و تلفن ثابت) می توانند دقایقی از آن را به یک یا دو مشترک دائمی دیگر هدیه کنند؛ پس از آن کلیه مکالمات مشترک اصلی با مشترک دیگر و بالعکس، تا 30 روز رایگان خواهد بود و از حجم بسته کسر نمی شود.

 

 

طرح دیگر، «بسته های قیمتی» شامل تخفیف در مکالمه، پیامک و اینترنت است. بسته های ترکیبی «کم بسته»، «خوش بسته» و «پر بسته» در این طرح قرار دارند که هر کدام از این بسته ها در برگیرنده میزان مشخصی مکالمه، پیامک و اینترنت است و در ازای قیمت مشخص برای مشترک فعال می شود.

همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از بسته های تخفیفی، به پرتال اپراتور اول به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

   20 فروردین 1394
2 نظر
3.59
  17 رای
مطالب مرتبط
اخبار اپراتورها
جزئیات پشت پرده توقف طرح مکالمه نامحدود موبایل
اخبار اپراتورها
مکالمه با تلفن همراه در ایران ارزان‌تر از ۱۱۷ کشور
اخبار اپراتورها
روشهای استعلام اعتبار و اعلام پایان بسته‌های افزایشی اینترنت ایرانسل اعلام شد
اخبار اپراتورها
۹۰۰ هزار سیم‌ کارت ایرانسل و ۶۵ هزار سیم کارت همراه اول فاقد کد ملی
اخبار اپراتورها
آخرین اسامی شهرهای تحت پوشش اینترنت نسل سوم و چهارم ایرانسل اعلام شد
اخبار اپراتورها
با تصویب پیوست فرهنگی، امکان برقراری تماس تصویری بر روی اپراتورهای موبایل کشور فراهم می شود
اخبار اپراتورها
ایرانسل از امکان دانلود تا سرعت 150 مگابیت بر ثانیه روی شبکه نسل چهارم خود خبر داد
اخبار اپراتورها
خدمات اینترنت Wi-Fi ایرانسل در تله‌کابین توچال راه‌اندازی شد
اخبار اپراتورها
شبکه نسل 4 ایرانسل در 17 شهر مازندران افتتاح شد
اخبار اپراتورها
آخرین اسامی شهرهای تحت پوشش اینترنت نسل سوم و چهارم ایرانسل اعلام شد

نظرات کاربران

در حال بارگذاری