تست همراه اول

سرویس خبر
7 فروردین 1394 ساعت 16:40
128 نظر

 

این ویژگی گلکسی اس 7 می تواند سنسور اثر انگشت آیفون را نابود کند

جی اس ام: اپل در زمان معرفی آیفون 5S یک ویژگی به نام سنسور اثر انگشت را معرفی کرد. این سنسور هنوز که هنوز است و در آیفون 6 نیز استفاده شده است بهترین در نوع خودش است. اما امروز اندروید آتوریتی گزارشی را منتشر کرده که در آن اشاره به این موضوع دارد که سامسونگ می خواهد رقیبی برای این سنسور ارائه کند.

جی اس ام: اپل در زمان معرفی آیفون 5S  یک ویژگی به نام سنسور اثر انگشت را معرفی کرد. این سنسور هنوز که هنوز است و در آیفون 6 نیز استفاده شده است بهترین در نوع خودش است. اما امروز اندروید آتوریتی گزارشی را منتشر کرده که در آن اشاره به این موضوع دارد که سامسونگ می خواهد رقیبی برای این سنسور ارائه کند.

در این گزارش آمده که سامسونگ به همراه بخش تحقیقات استندفورد قصد ارائه سنسور تشخیص عنبیه (یا به عبارت ساده تر سنسور چشم) را دارد.

اولین محصولی که این سنسور را روی خود خواهد داشت یک تبلت به نام گلکسی تب پرو 8.4 که در سال 2015 معرفی خواهد شد. محققان این دانشگاه می گویند که این تبلت روی خود مدیریت تشخیص صحت اثر عنبیه قوی ای دارد که باعث می شود استفاده از آن راحت و آسان باشد. امنیت این روش 1000 برابر بیشتر از امنیت سنسورهای اثر انگشت است.

این سنسور قرار است در اپلیکیشن های مختلفی مانند فرودگاه ها، دسترسی به کنترل ها و دیگر ابزارهای امنیتی به کار گرفته شود. اگر سامسونگ موفق به ارائه این سنسور در محصولات خود شود، زیاد بعید نیست که سنسور تشخیص عنبیه را در گوشی گلکسی اس 7 ببینیم. زیرا سامسونگ همیشه در گوشی های پرچمدار خود به خصوص گوشی های سری گلکسی اس از آخرین تکنولوژی های خود استفاده می کند.

منبع: BGR  7 فروردین 1394
128 نظر
4.06
  72 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری