تست همراه اول

سرویس خبر
26 اسفند 1393 ساعت 13:49
53 نظر

 

اولین تصاویر رندر از پرچمدار بعدی سونی

جی اس ام: حساب کاربری @OnLeaks در توییتر، اخیرا رندر های ال جی جی۴ را منتشر کرده بود. اکنون او به سراغ پرچمدار دیگری که هنوز معرفی نشده رفته است و رندر هایی از اکسپریا زد۴ منتشر کرده است.

جی اس ام: حساب کاربری @OnLeaks در توییتر، اخیرا رندر های ال جی جی۴ را منتشر کرده بود. اکنون او به سراغ پرچمدار دیگری که هنوز معرفی نشده رفته است و رندر هایی از اکسپریا زد۴ منتشر کرده است. البته کسی که این عکس ها را ساخته است، اطلاعات زیادی از طراحی های زد۴ و جی۴ داشته است. اما با این وجود هم در پایاین اعلام کرده ممکن است طراحی نهایی گوشی ها کمی با این رندر ها متفاوت باشد.

 

 

طبق این عکس ها، سونی در طراحی اکسپریا زد۴، رویه ای مشابه HTC One M9 را پیش گرفته و تغییر خاصی در طراحی پرچمدار جدیدش اعمال نکرده است. طراحی این گوشی به نوعی ترکیب دو گوشی اکسپریا زد۳ و زد۲ است. زبان طراحی دستگاه همانند زد۳، OmniBalance است. فریم دور دستگاه فلزی است. در چهار گوشه دستگاه نیز بخش های پلاستیکی وجود دارد تا در هنگام افتادن گوشی، به نوعی از آن محافظت شود. 

 

 

قسمت مشکی رنگی که در کنار پورت میکرو یواس‌بی دستگاه قرار دارد، شاید بزرگترین راز طراحی زد۴ باشد. در بخش بالایی دستگاه نیز پورت ۳.۵ میلی‌متری هدفون و میکروفون دوم قرار دارد. بخش پشتی دستگاه اما برند سونی و اکسپریا وجود ندارد. البته احتمالا طراحی بخش پشتی دستگاه مشخص نشده است. همچنین احتمالا اینبار دوربین از کنار دستگاه به وسط و بالای بخش پشتی منتقل می شود. 

 

 

از مشخصات احتمالی دستگاه می توان به پردازنده Snapdragon 810، صفحه نمایش ۵.۲ اینچی QHD و دوربین ۲۰.۷ مگاپیکسلی دستگاه اشاره کرد. احتمال دارد زد۴ در تابستان سال آینده معرفی شود. شما درباره این گوشی چه فکر می کنید؟

   26 اسفند 1393
53 نظر
4.26
  27 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری