تست همراه اول

سرویس خبر
18 اسفند 1393 ساعت 18:10
49 نظر

 

وبلاگ نویسی زنده مراسم اپل واچ؛مراسم شروع شد (مراسم به اتمام رسید)

جی اس ام: اپل زمانی که آیفون 6 را معرفی کرد، ناگهان در انتهای مراسم با اعلام اینکه هنوز یک محصول دیگر باقی مانده همه دوستداران خود را غافلگیر کرد. تیم کوک در آن مراسم به همه دنیا اعلام کرد که اپل پا در دنیای ساعت های هوشمند گذاشته و ساعتی به نام اپل واچ را تولید کرده است.

جی اس ام: تیم کوک زمانی که آیفون 6 را معرفی کرد، ناگهان در انتهای مراسم با اعلام اینکه هنوز یک محصول دیگر باقی مانده همه دوستداران اپل را غافلگیر کرد. کوک در آن مراسم به همه دنیا اعلام کرد که اپل پا در دنیای ساعت های هوشمند گذاشته و ساعتی به نام اپل واچ را تولید کرده است.

در آن زمان اپل واچ به صورت رسمی معرفی شد، اما زمان ارائه آن به 2015 موکول شد. اکنون در سال 2015 هستیم و به زمان ارائه این ساعت رسیده ایم.

در طی دعوتنامه هایی از خبرنگاران حوزه تکنولوژی دعوت شده در مراسم معرفی رسمی و آغاز فروش اپل واچ شرکت کنند. در این مراسم به طور حتم با جزئیات بیشتری از این ساعت آشنا خواهیم شد. این مراسم در روز دوشنبه برابر 18.11.93 در ساعت 8 شب به وقت ایران برگزار خواهد شد.

این مراسم را به صورت زنده پوشش خبری خواهد داد. بنابراین ساعت 8 شب امشب با ما همراه باشید تا ببینیم اپل واچ چه ویژگی هایی دارد که از آن ها خبر نداشتیم و با محصولات دیگری که احتمالا در این مراسم معرفی خواهند شد آشنا شوید.

 


  18 اسفند 1393
49 نظر
3.36
  44 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری