تست همراه اول

سرویس خبر
15 بهمن 1393 ساعت 10:45
30 نظر

 

رنگ های گلکسی اس 6 لو رفت

جی اس ام: صبح روز گذشته، سامسونگ رسما اعلام کرد که در تاریخ 10 اسفند، پرچمدار بعدی خود یعنی گلکسی اس 6 را معرفی خواهد کرد. سامسونگ در پوستری که برای مراسم خود منتشر کرد تنها، انحنای موجود در گوشی را به نوعی تایید کرد و خبری از طراحی و یا حتی رنگ بندی گلکسی اس 6 منتشر نشده است.

جی اس ام: صبح روز گذشته، سامسونگ رسما اعلام کرد که در تاریخ 10 اسفند، پرچمدار بعدی خود یعنی گلکسی اس 6 را معرفی خواهد کرد. سامسونگ در پوستری که برای مراسم خود منتشر کرد تنها، انحنای موجود در گوشی را به نوعی تایید کرد و خبری از طراحی و یا حتی رنگ بندی گلکسی اس 6 منتشر نشده است. اکنون رنگ بندی دو نسخه گلکسی اس 6 یعنی مدل معمولی و مدل Edge لو رفته است.

طبق اطلاعات جدیدی که SamMobile از این تلفن هوشمند لو داده است، گلکسی اس 6 و گلکسی اس اج در چهار رنگ آبی تیره، آبی-سبز، طلایی و سفید عرضه خواهد شد که رنگ ها را در عکس زیر مشاهده می کنید.

 

 

البته رنگ های طلایی و سفید و حتی رنگ آبی تیره، رنگ های جدیدی نیستند. ولی رنگ سبزی که از آن به عنوان سبز-آبی یاد شده، می تواند رنگ جذابی برای گوشی باشد. در نهایت باید گفت این رنگ بندی نیز به جمع شایعات پرچمدار بعدی سامسونگ می پیوندد. شما درباره این رنگ ها چه فکر می کنید؟

 

منبع: GSMArena  15 بهمن 1393
30 نظر
3.78
  54 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری