تست همراه اول

سرویس خبر
7 بهمن 1393 ساعت 11:16
8 نظر

 

چگونه عکس های اینستاگرام خود را با کیفیت بالا ذخیره کنید؟

جی اس ام: اینستاگرام را می توان محبوب ترین شبکه اجتماعی موبایلی دانست که در کشور ما نیز بسیار محبوب است. شاید برای شما هم پیش آمده که دوست داشتید عکس های خود را بعد از انتشار در اینستاگرام و اعمال افکت بر روی آن ذخیره کنید. اما چگونه باید این کار را انجام داد؟

جی اس ام: اینستاگرام را می توان محبوب ترین شبکه اجتماعی موبایلی دانست که در کشور ما نیز بسیار محبوب است. شاید برای شما هم پیش آمده که دوست داشتید عکس های خود را بعد از انتشار در اینستاگرام و اعمال افکت بر روی آن ذخیره کنید. اما چگونه باید این کار را در آیفون انجام داد؟ 

 

 

در ابتدا باید قابلیت ذخیره عکس با کیفیت پس از انتشار را در اینستاگرام روشن کنید. برای این کار مراحل زیر را انجام دهید.

 

 

  1. اینستاگرام را باز کنید.
  2. وارد تب Me شوید. 
  3. بر روی چرخ دنده در بالا سمت راست است تاچ کرده و وارد Setting شوید. 
  4. به پایین اسکرول کرده و گزینه Save Original Photos را روشن کنید. 

با این کار هر بار پس از انتشار عکس یک نسخه با کیفیت آن در گوشی شما ذخیره می شود. اما چگونه می توان به این عکس ها دسترسی داشت؟

 

 

  1. وارد بخش Photos شوید. 
  2. بر روی تب آلبوم تاچ کنید.
  3. به پایین اسکرول کرده و روی اینستاگرام تاچ کنید. در اینجا تمامی عکس هایی که در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید را مشاهده خواهید کرد. 

 

حالا شاید این سوال برای شما پیش آید که چگونه عکس هایی که در اینستاگرام مشاهده می کنید را ذخیره کنید؟ برای این کار در آیفون نیاز به جیل بریک کردن دارید. بعد از جیل بریک با نصب توییک InstaEnhancer می توانید به راحتی همه عکس های اینستاگرام را ذخیره کنید. 

 

   7 بهمن 1393
8 نظر
3.60
  15 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری