تست همراه اول

سرویس خبر
26 آذر 1393 ساعت 17:48
51 نظر

 

Cicret Bracelet نسل جدید ابزارهای پوشیدنی در راه است

جی اس ام: با افزایش روزافزون ابزارچه های پوشیدنی مانند دستبندهای سلامتی ، ساعت‌های هوشمند، کلاه و عینک کم‌کم دیگر لازم نیست گوشی خود را از جیبتان خارج کنید. Cicret Bracelet نام ابزار پوشیدنی جدیدی است که پوست دست شما را به صفحه‌نمایش گوشی‌تان تبدیل می‌کند.

جی اس ام: با افزایش روزافزون ابزارچه های پوشیدنی مانند دستبندهای سلامتی ، ساعت‌های هوشمند، کلاه و عینک کم‌کم دیگر لازم نیست گوشی خود را از جیبتان خارج کنید. Cicret Bracelet نام ابزار پوشیدنی جدیدی است که پوست دست شما را به  صفحه‌نمایش گوشی‌تان تبدیل می‌کند.

این دستبند ظاهری شبیه به دستنبد سلامتی UP از شرکت Jawbone دارد اما ویژگی‌های آن کاملا متفاوت است. Cicret Bracelet مجهز به یک پیکو پروژکتور و 8 سنسور مجاورت به‌صورت خطی است که ساعد دست کاربر را شناسایی می‌کنند. هنگامی‌که دست بند دور مچ دست پیچیده می‌شود پروژکتور شرع به کار می‌کند و روی ساعد یک رابط کاربری اندرویدی را نمایش می‌دهد. سنسورهای مجاورت انگشت کاربر را شناسایی و بدین ترتیب امکان لمس صفحه‌نمایش مجازی روی ساعد را فراهم می‌کنند.

این دستبند همچنین مجهز به شتاب سنج و ویبره است. یک LED هشدار دهنده نیز برای آن تعبیه شده است و با استفاده از WiFi و یا بلوتوث با گوشی شما ارتباط برقرار می‌کند. انتظار می‌رود Cicret Bracelet در دو ظرفیت 8 و 16 گیگابایتی ارایه شود.

کاربر می‌تواند ایمیل‌ها ، پیامک‌های گوشی خود را روی پوست دست خود مشاهده کند و یا اینکه مرورگر وب را روی دست باز کند و به وب گردی مشغول شود.حتی می‌توانید تماس‌های گوشی خود را با پاسخ دهد و اسپیکر فون گوشی را برای صحبت به مخاطب فعال کند.

Cicret هنوز به تولید انبوه نرسیده و قرار است تا حدود یک سال و نیم دیگر در بازار باشد. پیش‌بینی می‌شود این محصول رویایی قیمتی حدود 400 دلار داشته باشد.  26 آذر 1393
51 نظر
4.65
  40 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری